Jesteś miłośnikiem ekstremalnej jazdy po błocie, piasku i wodzie? To impreza dla Ciebie!

Dodane 15 sierpnia 2019, 11:01

Sobolew
Materiały prasowe Już 24 sierpnia na terenie gminy Sobolew, odbędzie się trzecia edycja tegorocznej imprezy motoryzacyjnej COBRA Lajtowy Puchar.

Impreza stworzona jest dla pasjonatów przez pasjonatów - ludzi, którzy biorą czynny udział w rajdach i wyprawach jak również dla osób które chcą swoją przygodę rozpocząć. Celem organizatorów jest stworzenie wydarzenia, takiego w jakim chcieliby sami uczestniczyć. Cel ten wiąże się również z dobrą zabawą, rozpropagowaniem turystki 4x4, offroadu oraz regionu.

- Impreza odbywać się będzie w czterech klasach: Turystyk, Walka, Proto i Quad co oczywiście ma na celu by trasa była dostosowana do możliwości aut oraz kierowców, tak by dla nikogo nie była za łatwa ani za trudna. Celem wydarzenia jest nie tylko chęć męczenia się w przeprawach terenowych, ale również integracja rodzinna oraz zwiedzenie i poznanie pięknych terenów województwa mazowieckiego. W naszej imprezie bardzo mile widziane są całe rodziny z dziećmi, dla których na trasie przygotowane są zadania i konkurencje, a odcinki przejazdowe między próbami dobierane są krajoznawczo. Jesteśmy przekonani, że impreza będzie równie atrakcyjna jak poprzednie, a teren okaże się ciekawy i odpowiednio wymagający - zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy. 

CELE IMPREZY :
- promocja miasta i powiatu jako miejsca aktywnego wypoczynku;
- poznanie walorów przyrodniczych regionu;
- promowanie turystyki samochodowej;
- nauka obcowania z przyrodą, w aspekcie motoryzacyjnym;
- poznanie historii regionu;
- zapoznanie uczestników z podstawami dotyczącymi bezpieczeństwa podczas kontaktu z
autami terenowymi.

Tak było na poprzednich wydarzeniach: 

Do zobaczenia już 24 sierpnia!

PATRONAT MEDIALNYM NAD WYDARZENIEM OBJĄŁ PORTAL GARWOLIN24.COM

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (17 sierpnia 2019, 15:43)
Czy jesteście ubezpieczeni na wypadek zniszena dróg? Kto odpowiada za stan techniczny nawierzchni po rajdzie?
b-gar
  (18 sierpnia 2019, 20:32)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
Do b-gar
  (19 sierpnia 2019, 07:17)
Portal Garwolin24.com jest w pełni niezależny. Z całą pewością sugerowana przez Czytelnika informacja jest nieprawdziwa, dlatego nie została zmieszczona na portalu żeby nie wprowadzać innych w błąd.
Gość
  (20 sierpnia 2019, 16:16)
Promocja miasta = rozjechane drogi w gminie Sobolew! Komuś brakuje zdrowego rozsądku i wyobraźni kilka lat temu mieszkańcy przeżyli taką "promocję"😂Gość
  (21 sierpnia 2019, 12:37)
Cieszę się że tyle osób również zauważa ten problem. Z niepokojem czekam na sobotę 🤔