Jedna kolizja, ale nie tylko sprawca poniesie konsekwencje

Dodane 9 czerwca 2023, 12:04

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Policjanci ruchu drogowego wykonywali czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie S17 na wysokości Sulbin na pasie w kierunku Warszawy. Nie tylko sprawca kolizji został ukarany mandatem. Za popełnione wykroczenia odpowie również drugi uczestnik tego zdarzenia.

Wczoraj (08.06) po godz. 11 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na wysokości Sulbin na trasie S17 w kierunku Warszawy. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący toyotą mieszkaniec Warszawy nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go volkswagena i uderzył w tył ciągniętej przez niego przyczepki, z której spadł motocykl. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem obywatel Łotwy nie posiadał uprawnień do kierowania zestawem pojazdów. Okazało się też, że ciągnął przyczepkę o większym tonażu niż to dozwolone. Z mężczyzną policjanci wykonali czynności z udziałem biegłego tłumacza. Za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.  

podkom. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.