Druga kobieta - nowy dzielnicowy miasta Garwolin

Dodane 3 lipca 2020, 12:45

Na sygnale
KPP Garwolin Uprzejmie informujemy wszystkich mieszkańców, że obowiązki dzielnicowego w mieście Garwolin objęła sierż. szt. Karolina Parzyszek, która do tej pory realizowała zadania służbowe w Zespole do spraw Prewencji w Borowiu. Nowy dzielnicowy będzie dysponował telefonem służbowym o nr 519 035 327 i będzie można się z nim kontaktować przy pomocy poczty elektronicznej oraz aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Życzymy policjantce na nowym stanowisku samych sukcesów w pracy zawodowej i jak najlepszych relacji z lokalnym samorządem i społecznością, służących budowaniu jak najlepszego poczucia bezpieczeństwa publicznego.


Nowy dzielnicowy miasta Garwolin – rejonu nr 1 jest policjantką z 8-letnim stażem służby w Policji. Dotychczas realizowała zadania policjanta pionu prewencji w Zespole do spraw Prewencji w Borowiu. Na mocy decyzji kierownictwa garwolińskiej komendy, zostały jej powierzone obowiązki dzielnicowego.

Rejon służbowy nr 1 w którym dzielnicowym będzie sierż. szt. Karolina Parzyszek obejmuje część terenu miasta Garwolin.

Rejon nr I obejmuje ulice w Garwolinie: Lubelską, Żeromskiego, Słoneczną, Różaną, Kwiatową, Spokojną, Słowackiego, Rataja, Gracjanów, Polną, Al. Legionów, Wiejską, Ogrodową, Sobieskiego, Zawady, Studzińskiego, Asnyka, Lelewela, Źródlana, Wojciechowskiego, Moniuszki, Bacha, Szymanowskiego, Mozarta, Beethovena, Narutowicza, Zarzecze, Konopnickiej, Wańkowicza, Kraszewskiego, Błonie, Hłaski, Wesoła, Bukowa, Owocowa, Mickiewicza, ks. Jana Twardowskiego.

 

 Z dzielnicowym można kontaktować się:

    telefonicznie, bezpośrednio do dzielnicowego podczas służby na nr tel. 519 035 327,
    telefonicznie, bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie  na nr 47 7075 232,
    e-mailowo, pisząc na adres: dzielnicowy.garwolin1@ra.policja.gov.pl

Życzymy nowemu dzielnicowemu zacieśniania współpracy z lokalnym społeczeństwem i efektywnego współdziałania w ramach poprawy i utrzymania publicznego bezpieczeństwa.


 KPP Garwolin

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (4 lipca 2020, 18:11)
Bardzo ładna kobieta, życzę sukcesów i cierpliwości🙂powodzenia!
Och
  (6 lipca 2020, 09:02)
Potwierdzam, bardzo ładna!! Dalbym sie obezwładnic, p.s nr juz mamy.