Dla Karolka po raz drugi! Możesz pomóc i Ty

Dodane 8 maja 2019, 18:26

Łaskarzew
Materiały prasowe W niedzielę 9 czerwca 2019 r. na terenie szkoły w Starym Pilczynie odbędzie się po raz drugi Piknik Charytatywny dla naszego synka Karolka. Kolejny raz zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc. Jak wiecie Karolek ma niespełna 8 lat, 3 lata temu zdiagnozowano u niego rzadką chorobę genetyczną Dystrofia mięśniowa typu Duchennea jest to powolny zanik mięśni. Dochód z pikniku zostanie przekazany na dalszą walkę o zdrowie i życie Karolka, sprowadzenie leku z zagranicy naszego państwa, zajęcia rehabilitacyjne oraz na turnusy rehabilitacyjne.

Podczas Pikniku zostaną rozegrane mecze w piłkę nożną.
Ponadto loterie fantowe, dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, grill, swojskie jadło, ciasto oraz ciepłe i zimne napoje.
O oprawę muzyczną będzie dbał DJ EMDZI
Zabawa taneczna z zespołem ACTIV

Gwiazdą Pikniku będzie zespół VEEGAS. Twórcy hitów takich jak: Te jej czerwone usta, Balanga do rana, Lubię Jeansy, Piwo Paliwo

Na zakończenie Pikniku odbędzie się pokaz sztucznych ogni który przygotuje znany Yotuber Machony (Tomasz Dzięcioł).

Zachęcamy do włączenia się w pomoc Karolkowi jesteśmy otwarci na każdy rodzaj pomocy czy to są zabawki, vouchery, bony, rękodzieło, gadżety z autografami przyjmujemy wszystko prosimy o kontakt telefoniczny 785-461-124 lub 601-645-420.

Każda pomoc się liczy, a zacznijmy od udostępniania tej informacji i dawania lajków. Niech będzie nas tam jak najwięcej!!!

Pomoc kosztuje niewiele, a satysfakcja jest ogromna.

Portal garwolin24.com objął patronatem medialnym Piknik Charytatywny dla Karolka

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.