Ciało mężczyzny znalezione w rowie, to trzeci taki przypadek

Dodane 13 grudnia 2017, 17:47

Miastków Kościelny, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Trwa tragiczna seria zdarzeń na terenie naszego powiatu. To już trzecie w przeciągu ostatnich czterech tygodni, ujawnienie zwłok w przydrożnym rowie.

Zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie trafiło 12 grudnia o godzinie 22.36.

Ze wstępnych ustaleń obecnych na miejscu policjantów wynika, że mężczyzna, jadący drogą gruntową przez miejscowość Ryczyska w kierunku miejscowości Zasiadały, zauważył leżący przy drodze rower. Nieopodal, w przydrożnym rowie z wodą zobaczył leżącego mężczyznę, którego rozpoznał. Był to jego sąsiad, 66-letni mieszkaniec miejscowości Zasiadały. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.  

Na miejscu wykonano czynności pod bezpośrednim nadzorem prokuratora. Wstępne czynności wykluczyły, aby do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w prosektorium.

Tragiczna seria

4 grudnia, po godzinie 15.00, w miejscowości Brzegi w gminie Miastków Kościelny, podczas akcji poszukiwawczej straży i policji, strażacy z OSP Brzegi w rowie odnaleźli ciało 63-letniego mężczyzny, również mieszkańca Zasiadał.  Więcej: Kolejne poszukiwania, kolejne ciało w rowie

18 listopada podczas akcji poszukiwawczej straży i policji w Stefanowie, w rowie melioracyjnym w Żelechowie na ul. Długiej odnaleziono ciało 38-letniego zaginionego mężczyzny. Więcej: Przez dwa tygodnie nie wracał do domu, odnaleziono zwłoki

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Czyżby?
  (14 grudnia 2017, 11:27)
Dobra Zmiana?