Ciągnik spadł z wału

Dodane 23 maja 2020, 14:03

Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: OSP Wilga Dziś strażacy z OSP Wilga pospieszyli z pomocą na ul. Polną, gdzie doszło do miejscowego zagrożenia. Ciągnik rolniczy ugrzązł w rowie.

Do zdarzenia doszło dziś (23 maja) o godzinie 10.00.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wildze, po raz pierwszy użyli dziś podczas akcji nową wyciągarkę. Sprzęt trafił do mundurowych kilka dni temu i bardzo szybko okazał się potrzebny. Przed południem zostali zadysponowani do wyciągnięcia z rowu ciągnika rolniczego. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a maszyna sprawnie została przeciągnięta w bezpieczne miejsce. 

Do innego zdarzenia z udziałem ciągnika rolniczego doszło dziś w południe w miejscowości Kacprówek. Maszyna rolnicza zderzyła się z samochodem osobowym BMW Mini. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. 

AKTUALIZACJA:

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Kacprówek w dniu 23 maja o godzinie 9.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 50-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując ciągnikiem marki Ursus podjął manewr skrętu w lewo, a jadący za nim 27-letni kierowca samochodu marki mini podjął manewr wyprzedzania ciągnika. Kierowca samochodu chcąc uniknąć zdarzenie zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w przydrożny mostek. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Kierowca auta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.