Był Sągol jest Kapusta

Dodane 17 kwietnia 2019, 16:46

Na sygnale, Żelechów
KPP Garwolin 17 kwietnia w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się pożegnanie Kierownika Posterunku Policji w Żelechowie.

Ze służbą, koleżankami, kolegami i przełożonymi pożegnał się : asp. szt. Krzysztof Sągol – Kierownik Posterunku Policji w Żelechowie.

Wymienionego pożegnał komendant powiatowy insp. Sławomir Rek,  p.o. I zastępca asp. szt. Dariusz Rogala oraz kadra kierownicza garwolińskiej policji. Żegnany policjant usłyszał od przełożonych podziękowania za długoletnią, sumienną i wzorową służbę oraz otrzymał podziękowania, w których mógł  przeczytać życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny.  

asp. szt. Krzysztof Sągol – do służby został przyjęty 12.03.1991r. Służbę rozpoczął w Komisariacie Policji w Żelechowie, w którym pracował do momentu przejścia na emeryturę.  Stanowisko kierownika żelechowskiej policji piastował przez blisko 13 lat.

Podczas dotychczasowej służby, policjant został odznaczony medalem za długoletnią służbę w policji.

Nowym Kierownikiem Posterunku Policji w Żelechowie, został nadkom. Robert Kapusta, który dotychczas pracował w Referacie Dochodzeniowo – Śledczym Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Nowemu Kierownikowi życzymy sukcesów na skalę dzisiejszych potrzeb.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (17 kwietnia 2019, 23:03)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.