Auto wypadło z drogi, w środku trzy osoby

Dodane 5 stycznia 2019, 15:20

Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Czytelnik Łukasz Dziś po godzinie 14 doszło do zdarzenia drogowego na trasie Łaskarzew - Maciejowice.

Auto osobowe prawdopodobnie wpadło w poślizg i zjechało do przydrożnego rowu.  

Jak poinformował nas Czytelnik Łukasz, samochodem marki Toyota podróżowały trzy osoby w tym jedno dziecko. Jedna osoba odniosła niewielkie obrażenia. Na miejscu są jeszcze służby ratunkowe.

Ruch odbywa się wahadłowo.

Uważajcie! Śnieg na drogach stopniał, ale błoto pozostaje. 

Za informacje i zdjęcie dziękujemy Łukaszowi

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (5 stycznia 2019, 17:17)
Podejrzewam, że przyczynili się do tego kierowcy tych dwóch zielonych autobusów. Mijalam się z nimi dzisiaj na tej trasie. Przy takich warunkach jakie panują na drodze jechali jakby tylko oni byli użytkownikami drogi, środkiem ,zero ostroznosci z ich strony
@@!
  (5 stycznia 2019, 21:11)
To nie nowość bo ci kierowcy zawsze tak jeżdżą,zachowują się jakby sami jedynie z jezdni korzystali,a jak wypadnie ich wyprzedzić to już tragedia.
Aga
  (5 stycznia 2019, 22:03)
Kierowcy autobusów PKP jeżdżą środkiem drogi z nimi się minąć to jak wygrana w totolotka. Pędzą na łeb na szyję a potem takie efekty.
Rrr
  (6 stycznia 2019, 10:06)
Nie winy autobusów tylko ludzi głupich co cię milalaja nie raz jadę do pracy do Sobolewa wydzie jak samochody cię mijają po trzecie pudziej cię dziwią cię że ta osoba zginęła w wypadku i płaczą