5 wypadków, 30 kolizji! Ty był bardzo niebezpieczny tydzień na naszych drogach

Dodane 9 września 2019, 09:23

Na sygnale
Zdjęcie z wypadku w Goźlinie Małym: OSP Wilga Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego odnotowaliśmy 5 wypadków i 30 kolizji drogowych. Apelujemy o ostrożność i rozsądek.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Głosków w dniu 02.09 po godzinie 20. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 59-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Ford na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w następstwie czego doszło do zderzenia się z pojazdem marki Opel, którym kierowała 22-letnia kobieta. W wyniku zderzenia do szpitala została przetransportowana 47-letnia pasażerka samochodu m-ki Ford oraz kierowcy pojazdów. Kierowcy trzeźwi. Osoby biorące udział w wypadku są mieszkańcami powiatu garwolińskiego. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Ostrybór w dniu 02.09 przed godziną 21. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 64-letni mieszkaniec Warszawy, kierujący samochodem marki Opel z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zaczepił o jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki Peugeot, w następstwie czego doszło do zderzenia czołowego Opla z samochodem marki Kia który jechał za Peugeotem. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący Oplem, a do szpitala zostali przetransportowani 52-letni kierowca samochodu marki Kia oraz 17-letnia pasażerka – mieszkańcy powiatu puławskiego. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Ruda Tarnowska w dniu 03.09 po godzinie 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 39-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem osobowym marki Audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Od kierującego obrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających. W pojeździe policjanci ujawnili 5 woreczków z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku - amfetamina. Następnie w pomieszczeniach mieszkalnych mężczyzny mundurowi ujawnili 50 sztuk amunicji. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Goźlin Mały w dniu 03.09 około godziny 11.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący samochodem marki Renault Kangoo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, mieszkańcowi powiatu otwockiemu który kierował samochodem marki Renault Master. Na skutek zderzenia Master zatrzymał się w przydrożnym rowie, a kierowca z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak się okazało mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierowca samochodu Renault Kangoo w wydychanym powietrzu posiadał ponad 2 promile alkoholu. Kierowcy już zostało zatrzymane prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał na sądowej wokandzie. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło na wysokości miejscowości Wilchta w dniu 03.09 około godziny 12.20. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 41-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Renault w rejonie skrzyżowania podjął manewr wyprzedzania 62-letniwego rowerzysty, który wykonywał manewr skrętu w lewo. Na skutek zderzenia kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.