33-latek z naszego powiatu kpi z wyroków sądów

Dodane 23 lipca 2021, 10:30

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie zatrzymali kierowcę peugeota, który jak się okazało, miał trzy aktywne zakazy kierowania pojazdami. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

W minioną środę po godzinie 17 funkcjonariusze z Posterunku Policji w Trojanowe, podczas patrolowania gminy, zwrócili uwagę na kierowcę peugeota. Policjanci postanowili skontrolować auto. W miejscowości Wola Korycka Dolna zatrzymali pojazd do kontroli drogowej.

Kierującym okazał się 33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że kieruje on pojazdem pomimo kilku aktywnych sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. Policjanci ustalili, że jeden z nich przestał obowiązywać na początku lipca, jednak nadal aktywne  pozostały trzy zakazy, wydane przez sądy w Garwolinie, Kozienicach i Rykach.

Funkcjonariusze nie dopuścili do dalszej jazdy mężczyzny, któremu za przestępstwo niestosowania się do orzeczonych przez sąd środków karnych, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.