13 tys. zł może uratować życie

Dodane 11 lutego 2020, 22:01
Tak nie wiele, a może uratować życie.

Mam na imię Kasia. Trzy lata temu zdiagnozowano u mnie bardzo rzadko spotykany rodzaj przepukliny Spiegela (1 przypadek na 4000000). Od tego czasu szukam lekarza, który podjął by się operacji, niestety żaden lekarz nie chciał się tego podjąć. Ból w tym miejscu jest coraz bardziej uciążliwy, dlatego potrzebna jest szybka operacja zanim dojdzie do uwiężnięcia jelita i zapalenia otrzewnej. Tego zadnia zgodził się jedynie podjąć tylko jeden lekarz z prywatnej kliniki za 13500 zł.  Jako bezrobotna matka trójki dzieci, niestety nie posiadam takiej kwoty.

Wszystkich ludzi dobrego serca proszę o wsparcie, zebrana kwota zostanie w całości wykorzystana na tą operację.

Zbiórka: https://pomagam.pl/e8ph9tnp?fbclid=IwAR2mklGwo-lMtAVHVZ6lLsRupZ5_nPqJfeHs69t1X7dqsYIXcPCrcB4WqI0

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (15 lutego 2020, 17:59)
Witam! Odnoszę wrażenie, że jest to próba wyłudzenia pieniędzy. Trzy lata temu zdiagnozowano chorobę a Pani w tym okresie wrzuca na konta społecznościowe zdjęcia z wakacji, spożywania alkoholu itp. a teraz nagle zostają usunięte. Jeżeli nie mam racji to bardzo przepraszam.
Gosc
  (22 lutego 2020, 15:32)
Konto na Facebook tej pani już usunięte
Gość
  (25 lutego 2020, 23:32)
Ja również przyglądam się tej sprawie i z tego co widze konto na portalu już powróciło...
GOŚĆ
  (27 lutego 2020, 19:51)
Obserwuje cala sytuacje i widze że konto na Facebooku juz powróciło...
Anna
  (23 marca 2020, 09:20)
Witam to nie jest żadna próba wyłudzania pieniędzy. Od 3 lat Pani Kasia szukała specjalisty który by wykonał operację. W kilku szpitalach, Garwolinie, Warszawie i okolicach ale żaden z lekarzy mówił że się takiej operacji nie podejmie. W między czasie Pani Kasia zaszła w ciążę i dzięki Bogu urodziła bez komplikacji zdrowe dziecko. Dlatego czas się wydłużył... Znalazła jednego lekarza który się w tym specjalizuje w Gdańsku ale powiedział że nie wykona operacji na nfz i żaden lekarz się takiej operacji nie podejmnie na nfz . Powiedział że operacja kosztuje 13 500. W chwili obecnej zbiórka została zakończona. Operacja jest wyznaczona na 14.04.20 ale w obecnej sytuacji epidologicznej może być przesunięta. Profil Pani Kasi nie był usuwany na fb cały czas widnieje. Dziękuję ludziom dobrej woli którzy włączyli się do pomocy i proszę o modlitwę. Dziękuję.