Grudniowe spotkanie z historią (4 grudnia)

Dodane 27 listopada 2024, 10:32




Materiały prasowe To kolejne spotkanie, które odbędzie się 4 grudnia 2024 r. (środa) o godzinie 18:00 w Dworku Miętne. Będzie to doskonała okazja do dzielenia się swoją pasją, wymiany doświadczeń oraz spotkania innych entuzjastów historii i kolekcji.

Tematem grudniowego spotkania będzie kolejna część historii poczty w powiecie garwolińskim. Tym razem Krzysztof Siarkiewicz z Filatelistyka Garwolin skupi się na okresie II Rzeczypospolitej. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się waszymi zbiorami z tego okresu.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.