Zatrudnimy Terapeutę zajęciowego

Dodane 11 lipca 2018, 09:42
MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w dziewięciu placówkach na terenie całej Polski. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.
Do pracy w Ośrodku MEDI-system, poszukujemy osób na stanowisko:

Terapeuta zajęciowy, miejsce pracy: Wólka Ostrożeńska

Zakres obowiązków:
• samodzielne planowanie oraz prowadzenie zajęć w pracowni terapii zajęciowej- arteterapia, biblioterapia, filmoterapia itp.

Nasze oczekiwania:
• dyplom terapeuty zajęciowego
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętności komunikacyjne
• empatia
• kreatywność
• doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.35
• pracę w miłej atmosferze
• umowę o pracę lub zlecenia
• pracę od zaraz!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDI-system z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Dane kontaktowe

Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Wólka Ostrożeńska
Telefon: 25-684 80 86
E-mail: agnieszka.boratynska@medisystem.pl