Technik /Operator (miejsce pracy Garwolin)

Dodane 20 maja 2019, 08:17
S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy należąca do francuskiej grupy będącej liderem usług serwisowych sprzętu elektronicznego wiodących producentów na rynku europejskim poszukuje pracownika na stanowisko:


OPERATOR
(miejsce pracy Garwolin)

Zadania:
• wykonywanie napraw urządzeń elektronicznych w tym m.in. wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów, testowanie urządzeń.
• Testowanie i kontrola jakości
Oczekiwania:
 Wykształcenie średnie
 Umiejętność obsługi komputera
 Zdolności manualne
 Umiejętność pracy w zespole
 Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
 Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 Przygotowanie do pracy na powierzonym stanowisku
 Wewnętrzne szkolenia zawodowe
 Bezpłatny parking pod budynkiem
 Dofinansowanie do Karty Mulitsport
 Dofinansowanie do wypoczynku
 Prywatne ubezpieczenie medyczneOsoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV kadry@sbe-online.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest S.B.E. Polska sp. z o.o., wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000171249, NIP: 123-08-79-545, z siedzibą w Piasecznie, 05-500, ul. Puławska 34 (dalej zwana Administratorem). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą) wyłącznie w celu rekrutacji prowadzanej przez Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.


Dane kontaktowe

Imię: S.B.E. Polska
Lokalizacja: Garwolin
Telefon: +48 227160854
E-mail: kadry@sbe-online.pl
Strona www: sbe-online.pl