STABILNA praca od zaraz! Operator linii pakowania

Dodane 29 czerwca 2021, 10:35
Zastanawia Cię jak wygląda produkcja kosmetyków największych światowych marek? Chcesz pracować w miłym zespole? Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
- operator linii pakowania

MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA

oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
- umowę o pracę na pełen etat (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia),
- pracę z nowoczesnymi technologiami,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego

zadania:

- proste czynności manualne,
- napełnianie i pakowanie kosmetyków,
- praca przy linii produkcyjnej

oczekujemy:

- rzetelności i zaangażowania,
- zdolności manualnych,
- umiejętności pracy w zespole

Miejsce pracy: Firma TATRA SPRING w Garwolinie
Organizujemy DOJAZD
Praca OD ZARAZ!

Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści PRACA na numer 882436317 lub 882436818 - – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów!
Możesz też aplikować poprzez formularz:

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dane kontaktowe

Imię: Randstad
Lokalizacja: Garwolin
Telefon: 882436318
E-mail: garwolin@randstad.pl
Strona www: www.randstad.pl