Specjalista ds. obsługi klienta Plus/Cyfrowy Polsat

Dodane 25 stycznia 2020, 12:27
Poszukujemy pracownika do autoryzowanego punktu sprzedaży sieci Plus/Cyfrowy Polsat.

Opis stanowiska:
-Promowanie oraz sprzedaż produktów Plusa oraz Cyfrowego Polsatu
-Obsługa klientów w salonie sprzedaży
-Nawiązywanie i budowanie długotrwałej relacji z klientami
-Utrzymanie standardów handlowych

Wymagania:
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
-Zaangażowanie
-Mile widziane doświadczenie w branży
-Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
-Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej
-Motywacyjny system wynagrodzenia
-Szkolenia sprzedażowe oraz produktowe

Jeśli lubisz pracować z ludźmi i kręci Cię technologia zostaw swoje CV
- w punkcie Plus (ul. Kościuszki 4, obok jubilera DEK)
- w naszym sklepie (Vobis, ul. Senatorska 32, za Urzędem Skarbowym)
- lub prześlij na maila: piano@piano.net.pl oraz garwolin@coltex-st.pl

Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe

Imię: Małgorzata
Lokalizacja: Garwolin
Telefon: 504034516
E-mail: piano@piano.net.pl, garwolin@coltex-st.pl
Strona www: brak