Pracownik produkcji - pakowacz, magazynier

Dodane 25 maja 2021, 11:45
Pilnie poszukujemy osób na stanowisku pakowacz, magazynier
Miejsce pracy:
okolice Garwolina

Opis stanowiska:
Pakowanie ogrodzeń
Odbiór towaru z produkcji na magazyn,
Przygotowanie wysyłek,
Załadunek aut,
Wykonywanie innych czynności na magazynie.

Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
Chęć do nauki,
Umiejętność obsługi komputera,
Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na kierowanie wózkami widłowymi.
Oferujemy:
Pierwszą umowę o pracę już na maksymalny czas określony,
Solidną podstawę wynagrodzenia plus możliwości premiowe,
Możliwość dołączenia do prywatnej opieki zdrowotnej (pakiety medyczne)
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
Motywacyjne programy pracownicze,
Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami w ciekawym zespole ludzi,
Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.

Obowiązek informacyjny RODO: https://www.polargos.pl/pl/rodo.

Telefon kontaktowy: 668-644-171.

Dane kontaktowe

Imię: Polargos
Lokalizacja: Oziemkówka
Telefon: 668644171
E-mail: oziemkowka@polargos.pl
Strona www: Oziemkówka 57a