Praca w ochronie 24/48 - Garwolin i okolice.

Dodane 6 kwietnia 2021, 11:25
Seris Konsalnet Holding S.A. zatrudni kobiety i mężczyzn z podstawową znajomością obsługi komputera, do ochrony obiektów przemysłowych w okolicach Garwolina. Praca w systemie 24/48.
Wymagamy:
• Obsługi komputera,
• Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności,
• Zaangażowany/a w obowiązki,
• Punktualność.

Oferujemy:
• Elastyczny grafik,
• Terminowe wynagrodzenie,
• Atrakcyjne stawki.

Kontakt:
email: slawomir.bialek@konsalnet.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na powyższe stanowisko przez Seris Konsalnet Holding S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Seris Konsalnet Holding S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Seris Konsalnet Holding S.A. z siedzibą w 01-267 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 55,
2. inspektorem ochrony danych w Seris Konsalnet Holding S.A. jest Pan Mateusz Jankowski, iod@konsalnet.pl;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat;
5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
6. posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
7. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.


Dane kontaktowe

Imię: Sławomir Białek
Lokalizacja: okolice Garwolina
Telefon:
E-mail: slawomir.bialek@konsalnet.pl
Strona www: