Pakowacz - proste prace manualne

Dodane 25 pździernika 2019, 11:18
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
OPERATOR LINII PAKOWANIA

Zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków
• praca przy linii produkcyjnej
• możliwość obsługi maszyn

Oczekujemy:
• motywacji i chęci do pracy

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat (lub możliwość indywidualnego dostosowania grafiku)
• pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy !!)
• średnie wynagrodzenie ok. 2100 - 2300 zł mies. na rękę
• transporty na trasach z Puław, Dęblina, Ryk i Siedlec
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek
• pracę z nowoczesnymi technologiami

Jesteś zainteresowany/a – prześlij do nas swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu- https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pakowacz-ka-pelny-etat-transport-od-pon-do-pt_garwolin_59985/
Lub wyślij wiadomość o treści "PRACA" na 882 436 317 lub 882 436 318 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Dane kontaktowe

Imię: Randstad Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Garwolin
Telefon: 882 436 317 lub 882 436 318
E-mail: garwolin@randstad.pl
Strona www: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pakowacz-ka-pelny-etat-transport-od-pon-do-pt_garwolin_59985/