Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych - Karczew

Dodane 6 kwietnia 2020, 11:37
OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych.
Miejsce pracy: Karczew pow. Otwocki
Zadania:
• Obsługa linii produkcyjnej wyrobów foliowych
• Przesypywanie surowca do tzw. „big baków”
• Praca fizyczna
Nasze oczekiwania:
• Dobra sprawność fizyczna,
• Odpowiedzialność, sumienność i zdyscyplinowanie,
• Dyspozycyjność

Oferujemy
• Umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
• Stawka 17 zł brutto/godz
• Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-19
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres:etrawinska@ottoworkforce.pl Tel. 519 688 011

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Dane kontaktowe

Imię: Ewa
Lokalizacja: Karczew
Telefon: 519 688 011
E-mail: etrawinska@ottoworkforce.pl