OPERATOR PIŁY, ZGRZEWARKI, GIĘTARKI, ROBOTA SPAWALNICZEGO

Dodane 2 lutego 2021, 10:04
Miejsce pracy:
okolice Garwolina

Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie obsługiwać maszyny oraz prowadzić niezbędną dokumentację.

Wymagania:
• Gotowość do pracy zmianowej,
• Chęć do nauki,
• Znajomość obsługi komputera,
• Zmysł techniczny,
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• Umowę o pracę na 33 miesiące
• Solidną podstawę wynagrodzenia plus możliwości premiowe
• Szkolenia przygotowujące do pracy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Motywacyjne programy pracownicze
• Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami w ciekawym zespole ludzi
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: oziemkowka@polargos.pl
bądź dostarczenie do biura głównego w Oziemkówce 57a
Telefon kontaktowy: 668-644-171
Obowiązek informacyjny RODO: https://www.polargos.pl/pl/rodo

Dane kontaktowe

Imię: Polargos
Lokalizacja: Oziemkówka
Telefon: 668644171
E-mail: oziemkowka@polargos.pl
Strona www: Oziemkówka 57a