Operator maszyn produkcyjnych

Dodane 4 kwietnia 2019, 12:56
Huta Szkła „Czechy" S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.
Obecnie w związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko :

Obowiązki:
- Obsługa automatów IS
- Utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
- Podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych
- Odpowiedzialność za prawidłową eksploatację części formujących
- Stałe kontrolowanie parametrów pracy automatu

Wymagania:
- Wykształcenie mechaniczne zawodowe lub techniczne
- 2- letnie doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
- Znajomość zagadnień mechaniki
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Zorientowanie na wynik

Oferujemy:
- Zagwarantowany okres 1,5 roku szkolenia w celu uzyskania samodzielności na stanowisku
- Zagwarantowany 2-etapowy wzrost wynagrodzenia w okresie szkolenia
- Regulaminową premię miesięczną
- Premię zależną od absencji
- Dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy, doliczany do stawki godzinowej
- Dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
- Świadczenia z ZFŚS (bony świąteczne, paczki, dofinansowanie wypoczynku, wycieczki)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Huta Szkła „Czechy” S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dane kontaktowe

Imię: Małgorzata
Lokalizacja: Trąbki k. Garwolina
Telefon: 25 685 48 22
E-mail: rekrutacja@huta-czechy.com.pl