Oferta pracy: Pracownik Robót Drogowych/Brukarz

Dodane 16 lipca 2021, 08:05
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Garwolinie Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego

Pracownika Robót Drogowych/Brukarza

Miejsce pracy: głównie tereny województwa mazowieckiego, siedziba firmy mieści się w Sulbinach (pow. garwoliński)

Zakres obowiązków:

• układanie i utwardzanie nawierzchni z kostki brukowej,
• praca zespołowa,
• prace brukarskie,
• prace fizyczne,
• tworzenie i odtwarzanie nawierzchni drogowych/brukowych.

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku Pracownika robót drogowych/Brukarza,
• odpowiedzialność, zaangażowanie, terminowość,
• mile widziane uprawnienia do obsługi narzędzi udarowych ręcznych oraz zagęszczarek i ubijarek wibracyjnych,
• mile widziane uprawnienia do kierowania ruchem drogowym.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym (rozliczenie z metrów wykonanej pracy i ze zrealizowanych czynności),
• stałą umowę o pracę lub umowę o współpracę,
• pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe,
• pracownicze plany kapitałowe,
• możliwość zakwaterowania.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres mailowy biuro@prd-garwolin.pl
z dopiskiem:
„PRACOWNIK ROBÓT DROGOWYCH/BRUKARZ”

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 22/789 89 67

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883).

Dane kontaktowe

Imię: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Garwolinie Sp. z o.o.
Lokalizacja: Sulbiny
Telefon: 22/789 89 67
E-mail: biuro@prd-garwolin.pl