Oferta pracy: Kierowca KAT. C + E

Dodane 23 lipca 2021, 06:41
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Garwolinie Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego

KIEROWCY KAT. C+E

Miejsce pracy: głównie tereny województwa mazowieckiego, siedziba firmy mieści się w Sulbinach (pow. garwoliński)

Zakres obowiązków:

• transport materiałów budowlanych
• staranne wypełnianie i terminowe zdawanie dokumentów
• sprawdzanie stanu technicznego i dbałość o utrzymanie sprzętu w odpowiednim stanie
• przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

• prawo jazdy kat. C+E
• predyspozycja do pracy w zespole
• terminowość i dyspozycyjność
• doświadczenie na ww. stanowisku min. 3 lata
• mile widziane doświadczenie w pracy z materiałami budowlanymi

Oferujemy:

• umowę o pracę
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• ubezpieczenia grupowe z pakietem medycznym

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres mailowy biuro@prd-garwolin.pl
z dopiskiem:
„KIEROWCA”

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (22) 789 89 67

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

Dane kontaktowe

Imię: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Garwolinie Sp. z o.o.
Lokalizacja: Sulbiny
Telefon: (22) 789 89 67
E-mail: biuro@prd-garwolin.pl