Magazynier / logistyk do firmy produkcyjnej

Dodane 30 kwietnia 2021, 16:21
Jesteśmy firmą produkującą stolarkę drzwiową z 30 letnim doświadczeniem.
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko

MAGAZYNIER / LOGISTYK
Zakres obowiązków:
- przyjmowanie dostaw
- rozmieszczanie i układanie towaru
- składanie zamówień na towary u naszych dostawców
- uaktualnianie stanów magazynowych w programie Symfonia
- współpraca z działem zaopatrzenia

Oczekiwania:
- znajomość gospodarki magazynowej
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość programów magazynowych
- zaangażowanie i zaradność w wykonywanych zadaniach
- mile widziana znajomość branży

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, samodzielne stanowisko, pracę od zaraz.
Praca od poniedziałku do piątku 7-14, Wola Rębkowska.

Prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja.drzwi@gmail.com
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

Imię: Zuzanna
Lokalizacja: Wola Rębkowska
Telefon: 25 681 52 05
E-mail: rekrutacja.drzwi@gmail.com