Usługi

Dodaj swoje ogłoszenie
Prace magisterskie, licencjackie, zaliczeniowe (12-10-2020)
Pomagam w opracowaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych.
Ze swojej strony gwarantuje terminowość, solidność, dyskrecje oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia.
Każde opracowania pisane są od podstaw, według indywidualnych wymagań.
Indywidualne podejście do każdego zlecenia a także możliwości studenta.

Prace magisterskie, licencjackie, zaliczeniowe (01-10-2020)
Pomogę w napisaniu wzoru pracy magisterskiej, licencjackiej, zaliczeniowej, referatu. Jeśli szukasz profesjonalisty, który zrobi wszystko jak należy napisz do mnie. Wszystkie pisane przeze mnie prace są bez plagiatu, tekst autorski, wyłącznie na indywidualne zlecenie. W trakcie współpracy zapewniam stały kontakt ze mną - dzięki temu mogą Państwo śledzić postępy pracy - jej jakość i wszystko weryfikować. Jeśli szukasz jakości, napisz do mnie. Zapewniam 100% dyskrecji. Płatności ratalne. Sprawdź, możesz tylko zyskać!

Prace magisterskie, licencjackie, zaliczeniowe (09-09-2020)
Pomogę w napisaniu wzoru pracy magisterskiej, licencjackiej, zaliczeniowej, referatu. Jeśli szukasz profesjonalisty, który zrobi wszystko jak należy napisz do mnie. Wszystkie pisane przeze mnie prace są bez plagiatu, tekst autorski, wyłącznie na indywidualne zlecenie. W trakcie współpracy zapewniam stały kontakt ze mną - dzięki temu mogą Państwo śledzić postępy pracy - jej jakość i wszystko weryfikować. Jeśli szukasz jakości, napisz do mnie. Zapewniam 100% dyskrecji. Płatności ratalne. Sprawdź, możesz tylko zyskać!

UDZIELĘ KOREPETYCJI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO ORAZ HISZPAŃSKIEGO (09-09-2020)
Udzielę korepetycji z języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego na każdym poziomie. Także kursy maturalne, egzaminy oraz konwersacje. Cena: 50 zł za 60 minut. Miejsce zajęć: Osiedle Stacyjna. 796-030-365.

Domowe ciasta (22-06-2020)
Upiekę ciasta na imprezy lub po prostu na niedzielę ;) bogaty wybór. Cena 30-60zł za blachę (w zależności od rodzaju ciasta). Odbiór - bliskie okolice Garwolina.

Strony internetowe, solidnie, tanio (04-06-2020)
Dzień dobry, zajmuję się profesjonalnie tworzeniem stron internetowych już 20 lat. Pomagam dobrać serwer pod Państwa stronę, podłączam stronę do serwera, robię całą grafikę na stronę. Gwarantuję solidnie zrobioną stronę i niskie ceny. Strony robię responsywne czyli że wyświetlają się na komputerze, telefonie, tablecie tak samo, zapraszam.

kupię spółkę (14-04-2020)
RESTRUKTURYZACJA dla przedsiębiorców – zarówno Tych prowadzących
jednoosobową działalność gospodarczą jak i dla Spółek z o.o. S.A S.k.a
etc. Oferujemy skuteczną obronę przed art. 233/299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, ochronę majątku prywatnego, w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i oddłużenie, a także ochronę majątku przedsiębiorstwa jak i prywatnego w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa. Zapewniamy również fachową pomoc i doradztwo w art. 586 K.s.h. Sprawnie działamy w kontekście US/KAS/JPK/ konfiskata rozszerzona, oraz wynikających z tego doświadczeń jak i gwarantujemy wehikuły optymalizacyjne zabezpieczające przyszłość, Jesteś zastraszany przez poborców/windykatorów/komorników artykułem 299 K.s.H.? nie trać czasu skontaktuj się z nami już dziś.
. www.kancelariapomocy.pl biuro@kancelariapomocy.pl tel. 608-124-127

Prace magisterskie, licencjackie, zaliczeniowe (11-04-2020)
Pomogę w napisaniu wzoru pracy magisterskiej, licencjackiej, zaliczeniowej, referatu. Jeśli szukasz profesjonalisty, który zrobi wszystko jak należy, napisz do mnie. Posiadam szeroką wiedzę wzbogaconą o wieloletnie doświadczenie, którą nieustannie zgłębiam. Nie polegaj na obietnicach – skorzystaj z pewnej gwarancji. Zapraszam do kontaktu, jeżeli zależy Ci na czasie i rzetelności. Prace są merytoryczne, oryginalne, bez plagiatu. Zapewniam 100% dyskrecji. Sprawdź, możesz tylko zyskać! Zapraszam do współpracy. Pytania proszę kierować na e-maila: centrum.pomocy.studenckiej@wp.pl lub 503 392 000

Szycie parasole altany, naprawa przedsionki campingowe, pokrycia na łodzie, plandeki (09-04-2020)
Szycie oraz naprawa parasoli ogrodowych, pawilonów i altanek na wzór starych Naprawa przedsionków do przyczep campingowych, namiotów, pokryć na łodzie (. Szyjemy oraz naprawiamy tapicerkę samochodową, skórzaną, meblową oraz jachtowa. Szyjemy namioty na westfalie na wzór starych zniszczonych Naprawa plandek oraz wielkich namiotów wojskowych i podobnych. Naprawiamy Trampoliny. Wszywamy bardzo długie zamki do przedsionki camp namioty, trampoliny, plandeki, torby plecaki walizki Przyjmiemy wszelkiego rodzaju zlecenia. tel 0698947100 http://www.szycie-namioty-tapicerka-parasole.pl

Beton Architektoniczny/Cegiełka (03-03-2020)
Witam.
Wykonam tynk beton architektoniczny. Różne odcienie i wzory. Beton jet lekki trwały, a powierzchnia jest zmywalna. Nadaje się praktycznie do każdego pomieszczenia. Doskonale wygląda w połączeniu ze starą cegłą, którą również mogę ułożyć. Masz pytania dzwoń lub pisz. Podjadę, doradzę, wycenię.

Wynajmę łuparkę hydrauliczną (14-02-2020)
Witam
Wynajmę łuparkę hydrauliczną.
Max długość łupanego kawałka 50 cm
Nacisk to ok 15t

Możliwy transport
Odbiór okolice Borowia
Koszt to 150zł/doba (kolejne taniej)

Filmy z pracy:
https://youtu.be/G5xRsmr6BkY
https://youtu.be/N9PhgNZCPX0
https://youtu.be/RIhjdpyaogA

Usługi remontowo wykończeniowe (06-02-2020)
-glazura,terakota,gres
-malowanie
-zabudowy karton gips,szpachlowanie
-panele podłogowe
-przeróbki hydrauliczne
-przeróbki elektryczne


prace ziemne (13-10-2019)
Zlecę jak najszybciej
- oczyszczenie działki budowlanej z krzaczków i małych drzewek samosiejek (pow. ok. 1000 m2)
- nawiezienie ziemi na działkę bez gruzu i zanieczyszczeń (wstępnie szacuję na ok. 100 t, może być mniej lub więcej, wyjdzie po oczyszczeniu działki)
- rozwiezienie ziemi i wyrównanie terenu.
Telefon 695 447 379. Ogłoszenie ważne do końca października chyba że ktoś wcześniej niż przed końcem października wykona zlecenie.

Dom (25-09-2019)
Poszukuje ekipy do pokrycia dachu.Okolice garwolina.PILNE.723487629

Dom (25-09-2019)
Poszukuje ekipy do pokrycia dachu.Okolice Garwolina.PILNE!