Praca

Dodaj swoje ogłoszenie
zatrudnię brukarza (30-09-2020)
Zatrudnię do pracy przy kostce brukowej. zapewniam dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt 513-657-317

Praca przy produkcji i kompletacji kosmetyków – Garwolin (25-09-2020)
OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• PRACOWNIK LINI KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU


Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/09/2020/IP

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność do pracy min. do końca roku
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym (22-09-2020)
ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Głogów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.
- Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

WYMAGANIA:
- Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność.
- Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w stabilnej firmie.
- Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 3600 do 6300 zł).
- System pracy 3/1 (23 dni w trasie).

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

Aplikacja na stanowisko pracy:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=7F5638EC-FB59-4813-85D6-F0F99E961CDD&skkcfg=289be26b2acf43859b856e71c4aa2576&skklocationId=4931&skkExternalOfferId=69766&skkCountryId=1&skkRegionId=1

Administratorem Pana/i danych osobowych jest ARRA GROUP Sp. z o. o. Sp. k., ul. Piastowska 5, 67-200 Głogów, adres e-mail: arra@arra.pl.
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w ARRA GROUP Sp. z o. o. Sp. k. możliwy jest pod adresem e - mail: iod@arra.pl;
Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 108) w celu rekrutacji do pracy w spółce ARRA GROUP Sp. z o. o. Sp. k.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji lub przez jeden rok od złożenia aplikacji (jeżeli aplikant wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych do „przyszłych rekrutacji”).
Państwa dane osobowe będą przetwarzane za pomocą serwisu prowadzonego przez eRecruitment Solutions sp. z o.o. Mogą mieć do nich dostęp również zewnętrzne firmy IT, w zakresie serwisowania i dostarczania nam oprogramowania i sprzętu informatycznego. Poza tym dane nie będą ujawniane (udostępniane) innym podmiotom, poza przypadkami przewidzianymi w obowiązujących przepisach.
Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych osobowych nie jest wymagane żadnymi przepisami, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Pracownik dozoru Gończyce (21-09-2020)
Firma Arma wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Dozór Gończyce

Opis stanowiska:
- dozór obiektu przemysłowego,
- praca w systemie zmianowym,

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,
- wynagrodzenie 2600 brutto + 20 % za godziny nocne,
- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,
- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,
Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15
785 - 510-307,

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).Administratorem Pani/Pan danych jest Firma Arma Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie ( kod: 00-175) ul. Aleja Jana Pawła II 80 lok 5. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art.6 ust.1 lit.f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem; (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Pani/Pana

Pracownik Produkcji/ Pakowacz (17-09-2020)
Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych.
Huta z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina produkuje wysokiej jakości opakowania dla przemysłu kosmetycznego i spożywczego.
Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Pracownik Produkcji/ Pakowacz


Zakres obowiązków:
• zdejmowanie opakowań szklanych z linii produkcyjnej
• weryfikacja jakości wyrobów zgodnie z procedurami
• pakowanie wyrobów gotowych do palet zgodnie z kartą technologiczną pakowania wyrobów


Wymagania:
• zaangażowanie i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
• umiejętność pracy w zespole
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilną zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• regulaminową premię miesięczną
• premię zależną od absencji
• dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
• dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
• świadczenia z ZFŚS


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.


Wykonam prace remontowe (11-09-2020)
Wykonam wszelkie prace
remontowo-wykończeniowe:
- Malowanie
- Tapetowanie
- Panele podłogowe i ścienne
- Szpachlowanie
- Zabudowy karton-gips+ elektryka
- Wymiana drzwi, okien
Montaż parapetów wewnętrznych
I wiele innych prac remontowych
Konkurencyjne ceny
Zapraszam
Telefon 514 050 907

Zatrudnię brukarza (09-09-2020)
Zatrudnię do pracy przy kostce brukowej. Zapewniam dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt: 513-657-317

Zatrudnię operatora koparki (09-09-2020)
Zatrudnię operatora z doświadczeniem do koparki MECALAC 12 MXT.
Kontakt: 513-657-317

Praca przy pakowaniu kosmetyków - Garwolin (08-09-2020)
OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

• PRACOWNIK LINI KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/09/2020/IP

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność do pracy min. do końca roku
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Praca w Garwolinie (07-09-2020)
Interesuje Cię praca OD ZARAZ? Szukasz pracy z dojazdem? Aplikuj już dziś!
Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:
• operator linii pakowania
• pakowacz/ka kosmetyków

STABILNA praca lub praca dodatkowa

Oferujemy:
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek lub pracę dodatkową,
• BEZPIECZNY proces rekrutacji i dopełnienia formalności
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), WOLNE WEEKENDY !!
• umowę o pracę tymczasową na pełen etat (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia),
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
• transporty na trasach z Siedlec, Stoczka Łukowskiego, Puław, Dęblina, i Ryk
• Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad Plus. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków,
• praca przy linii produkcyjnej

Oczekujemy:
• rzetelności i zaangażowania,
• zdolności manualnych,
• umiejętności pracy w zespole
• NIE OCZEKUJEMY doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Miejsce pracy: Garwolin (firma Tatra Spring)


Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści "PRACA" na numer 882 436 317 lub 882 436 318 – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów! Możesz też aplikować za pośrednictwem linku: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/operator-linii-pakowania_garwolin_47324/


Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47


Zatrudnię przy kostce brukowej (03-09-2020)
Zatrudnię do pracy przy kostce brukowej.
Zapewniam dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt: 513-657-317

Praca Mechanik Samochodowy (03-09-2020)
Do Twoich zadań będzie należeć:

• Bieżąca konserwacja i przeglądy

• Dokonywanie napraw

• Montaż części samochodowychNasze wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy min. 2 lata

• Wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub techniczne)

• Szeroka wiedza z zakresu mechaniki pojazdów

• Prawo jazdy kat. B

• Gotowość do podjęcia pracy od zarazOferujemy:

• Wysokie zarobki

• Premie dla ambitnych pracowników

• Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole

• Zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych i pogłębianie wiedzy z zakresu mechaniki

• Stabilne zatrudnienieProsimy o wysyłanie CV na adres: pracamechanika(@)wp.pl.

Magazynier operator wózka (02-09-2020)
Magazynier operator wózka

Miejsce pracy: Oziemkówka (gmina: Miastków Kościelny k. Garwolina)
Opis stanowiska pracy:
• Odbiór towaru z produkcji na magazyn rygle, klamki itd.
• Przygotowywanie wysyłek
• Załadunek aut
• Wykonywanie innych czynności na magazynie
Wymagania:
• Gotowość do pracy zmianowej
• Chęć do nauki
• Umiejętność obsługi komputera
• Uprawnienie na wózki widłowe oraz obsługa komputera
Oferujemy:
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami
• Możliwość współpracy w ciekawym zespole ludzi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres oziemkowka@polargos.pl ,
bądź dostarczenie do biura głównego w Oziemkówce 57a
oziemkowka@polargos.pl
telefon kontaktowy 668-644-171


Obowiązek informacyjny RODO:
http://www.polargos.pl/pl/rodo


Pracownik magazynu. (27-08-2020)
OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/08/2020/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- zorganizowany transport,
- zniżki na kosmetyki.

WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (27-08-2020)
OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PLKZ/GAR/08/2020/IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia,
- oklejanie produktów.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe zatrudnienie,
- szkolenia,
- zniżki na kosmetyki,
- zorganizowany transport.
WYMAGAMY:
- dyspozycyjności,
- zaangażowania,
- uczciwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


pracownik dozoru Gończyce (18-08-2020)
Firma Arma zatrudni pracowników dozoru Gończyce z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Zadzwoń 785510307

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I ROZWOJU (umowa zastępstwo) (17-08-2020)
Brüggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli i batonów. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju
Zakres obowiązków:
• Organizowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
• Organizowanie programów stażowych i praktyk.
• Odpowiedzialność za proces wdrożenia pracowników do organizacji.
• Wspieranie procesu rozmów rocznych w organizacji oraz menadżerów w tym zakresie.
• Koordynowanie działań rozwojowych dla pracowników firmy przy współpracy z przełożonymi, definiowanie potrzeb szkoleniowych, proponowanie szkoleń, rekomendowanie sposobów rozwoju.
• Planowanie i organizowanie działań związanych z komunikacją wewnętrzną w organizacji.

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarzadzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne).
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość metod pozyskiwania kandydatów.
• Umiejętność budowania komunikacji, przygotowywania materiałów informacyjnych.
• Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista.
• Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.
• Otwartość, komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point).
• Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na zastępstwo (około 1,5 roku) w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
• Przyjazną atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół.
• Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe.

Aplikuj online przez stronę www.brueggen.pl lub e-mail: HR@brueggen.com.

Zatrdnię kierowcę kat. C (10-08-2020)
Zatrudnię kierowcę kategorii C, praca na wywrotce.
Kontakt 513-657-317

Zatrudnimy tapicerów, stolarzy, szwaczki, krawcowe oraz monterów łóżek (10-08-2020)
Zatrudnimy tapicerów, stolarzy, szwaczki, krawcowe, monterów łóżek tapicerowanych.
4 500 - 5 500 zł/mies.

Zatrudnimy osoby na powyższe stanowiska do pracy przy produkcji łóżek tapicerowanych.
Praca jest dostępna ,,od zaraz".
Poszukujemy osób z doświadczeniem w swojej branży.

Szczegóły oferty dowiesz się pod numerami: 531205939 lub 690465358
Miejsce pracy - Garwolin

KUPIEC DS. OPAKOWAŃ (10-08-2020)
Brüggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli i batonów. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kupiec ds. Opakowań
Zakres obowiązków:
• Prowadzenie procesów zakupowych opakowań,
• Prowadzenie negocjacji biznesowych,
• Odpowiedzialność za terminowość procesu dostarczania towarów (analiza zapotrzebowania i zapewnienie sprawnej obsługi produkcji),
• Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
• Przygotowywanie zamówień,
• Prowadzenie procesu reklamacyjnego wobec dostawców,
• Nadzór nad stanami magazynowymi,
• Przygotowywanie raportów zgodnie z wytycznymi przełożonego,
• Prowadzenie dokumentacji zakupowej,
• Wspieranie klienta wewnętrznego przy opracowywaniu nowych projektów,
• Poszukiwanie nowych dostawców i analiza ofert rynkowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, handel zagraniczny, logistyka, zarządzanie itp.).
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (z uwzględnieniem słownictwa biznesowego),
• Znajomość środowiska MS Office (szczególnie Excel) i SAP,
• Umiejętność poszukiwania, nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, prowadzenia negocjacji,
• Samodzielność, umiejętność organizacji zadań, pracy pod presją czasu,
• Silna motywacja do pracy oraz odporność na stres.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
• Przyjazną atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół
• Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe.
Aplikuj online przez stronę www.brueggen.pl lub e-mail: HR@brueggen.com.

ZATRUDNIĘ STOLARZA MEBLOWEGO (03-08-2020)
Firma zajmująca sie produkcja mebli zatrudni stolarza meblowego z doświadczeniem. Praca w Garwolinie. Na start 19 zł netto /H . Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zatrudnię kierowcę C+E na trasy tygodniowe krajowe (30-07-2020)
Zatrudnimy kierowcę w ruchu krajowym w systemie tygodniowym.
Wymagane uprawnienia na kat. C+E
Oferujemy umowę o pracę i stałe zatrudnienie.

Zatrudnię kierowcę C+E na trasy dwutygodniowe międzynarodowe (30-07-2020)
Zatrudnię kierowcę C+E w ruchu międzynarodowym,
w systemie 11-12 dniowym (zjazdy co drugi weekend na 45-70 godzin)
Praca z naczepą kurtynową
Oferujemy umowę o pracę i stałe zatrudnienie

Zatrudnię operatora koparki (29-07-2020)
Zatrudnię operatora z doświadczeniem do koparki MECALAC 12MXT.
Kontakt 513-657-317

Praca przy produkcji i kompletacji kosmetyków – Garwolin (22-07-2020)
OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• PRACOWNIK LINI KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU


Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/07/2020/IP

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność do pracy min. do końca roku
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: otto.garwolin@ottoworkforce.pl Tel. 506 380 601

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Operator maszyn produkcyjnych (22-07-2020)
Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych. Należąca do włoskiego holdingu huta specjalizuje się w produkcji i zdobieniu opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.
Obecnie w związku z planowaną rozbudową jednego z działów produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych


Obowiązki:
- Obsługa maszyn wykorzystywanych do produkcji opakowań szklanych
- Utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
- Dbałość o najwyższą jakość wyrobów
- Podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych
- Odpowiedzialność za prawidłową eksploatację części formujących


Wymagania:
- Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie: mechanik
- Znajomość zagadnień mechaniki przemysłowej
- Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Umiejętność pracy w zespole


Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- Szkolenie stanowiskowe obejmujące 1,5 roku
- Zagwarantowany 2-etapowy wzrost wynagrodzenia w okresie szkolenia
- Regulaminową premię miesięczną
- Premię zależną od absencji
- Dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
- Świadczenia z ZFŚSOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Przyjmę brukarzy i pomocników brukarzy (22-07-2020)
Witam.

Przyjmę brukarzy i pomocników brukarzy od zaraz .

Praca na terenie powiatu Garwolińskiego.

Tel 502 100 651

Zatrudnię przy kostce brukowej (20-07-2020)
Zatrudnię przy kostce brukowej. Oferuję dobre warunki pracy i umowę o pracę.
Kontakt: 513-657-3174

Przyjmę do pracy - prace ogólnoremontowe (17-07-2020)
Zatrudnię do pracy na stanowiska:
- Glazurnik
- Monter płyt g/k
- Pracownik do dociepleń budynków

Stabilne wynagrodzenie.

Zapraszam do kontaktu: 600-265-910

Zaopiekuj się Seniorem - Opiekun Seniora na terenie Niemiec (16-07-2020)
Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki?
Zgłoś się do nas!

Oferujemy:
- bezpieczną pracę w domu u podopiecznego
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie, przejazd, wyżywienie
- prywatne ubezpieczenie na terenie Niemiec
- bonusy świąteczne, wakacyjne
- składki ZUS od średniej krajowej
- elastyczne wyjazdy od 4 tygodni do 6 miesięcy (to ty wybierasz do kogo i na jak długo wyjedziesz)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, zachęcamy do kontaktu pod numerem 506-288-919 lub wyślij CV na adres A.Koch@promedica24.pl

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe@promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Remonty i ocieplenia (09-07-2020)
Witam. Wykonam prace remontowo- wykończeniowe oraz ocieplenia budynków bądź malowanie elewacji. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia, obejrzenia czy wyceny prac.

Przyjmę do pracy - roboty drogowe Garwolin (09-07-2020)
Firma Z.U.R.B. PAROL z siedzibą w Rudzie Talubskiej (Garwolin) zajmująca się od ponad 20 lat budową i remontem dróg poszukuje pracowników:

Kierowcy kategorii C
Operatorzy maszyn budowlanych
Pracownicy fizyczni

Praca na miejscu. Nie pracujemy w delegacjach.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 601314772

Praca na dłużej przy kompletacji kosmetyków – Garwolin (08-07-2020)
OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:


• PRACOWNIK LINI KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/07/2020/IP

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność do pracy min. do końca roku
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: otto.garwolin@ottoworkforce.pl Tel. 506 380 601 lub 519 688 152

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Praca na stałe przy produkcji kosmetyków – Garwolin (08-07-2020)
OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/07/2020/IP

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność do pracy min. do końca roku
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: otto.garwolin@ottoworkforce.pl Tel. 506 380 601 lub 519 688 152


Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Operator maszyn produkcyjnych (06-07-2020)
Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych. Należąca do włoskiego holdingu huta specjalizuje się w produkcji i zdobieniu opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.
Obecnie w związku z planowaną rozbudową jednego z działów produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Operator maszyn produkcyjnych


Obowiązki:
- Obsługa maszyn wykorzystywanych do produkcji opakowań szklanych
- Utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
- Dbałość o najwyższą jakość wyrobów
- Podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych
- Odpowiedzialność za prawidłową eksploatację części formujących


Wymagania:
- Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie: mechanik
- Znajomość zagadnień mechaniki przemysłowej
- Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Umiejętność pracy w zespole


Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- Szkolenie stanowiskowe obejmujące 1,5 roku
- Zagwarantowany 2-etapowy wzrost wynagrodzenia w okresie szkolenia
- Regulaminową premię miesięczną
- Premię zależną od absencji
- Dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
- Świadczenia z ZFŚSOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA (03-07-2020)
Firma Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie poszukuje

SPECJALISTY DS. OCHRONY ŚRODOWISKA.

Oczekiwania wobec kandydata:

- wykształcenie kierunkowe
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność;

CV z dopiskiem „Ochrona Środowiska” proszę przesyłać na adres : info@pl.erca-wilmar.com

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Erca Wilmar Cosmetic Ingredients z siedzibą w Garwolinie, ul. II AWP 44. Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie informujemy o prawie do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.


Zatrudnię brukarza (26-06-2020)
Zatrudnię brukarza z doświadczeniem na umowę o pracę.
Mile widziane prawo jazdy kat. C

Praca od zaraz rożne stanowiska. Pilne! (22-06-2020)
oszukujemy osób na stanowiska:
PRACOWNIK PRODUKCJI
OPERATOR MASZYN
MAGAZYNIER - WÓZKOWYCH
SPAWACZ - Z UPRAWNIENIAMI
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami
• Możliwość współpracy w ciekawym zespole ludzi
• Szkolenia techniczne
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na oziemkowka@polargos.pl
oraz kontakt pod numerem telefonu 668-644-171

Obowiązek informacyjny RODO:
http://www.polargos.pl/pl/rodoSprzątanie biura - PRACA STAŁA (22-06-2020)
Szukam sprzątaczki do biura. Część etatu, praca raz w tygodniu - zlecenie stałe - 4-5 godzin w piątek (godziny do wyboru od 8:00 do 15:00)

Do obowiązków należeć będzie:
- Sprzątanie biura
- Okazjonalnie mycie 2 samochodów służbowych.

Miejscowość: Górzno 08-404
Nasze biuro (150m2) znajduję się 600m od Hotelu Sulbin.

Wynagrodzenie: 12 zł brutto/h

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie SMSa na numer 797 947 923

Praca od 03.07.2020

MENEDŻER - Jakubowa izba (09-06-2020)
Restauracja Jakubowa Izba w Niwie Babickiej poszukuje osoby do pracy na stanowisko MENEDŻER. Praca stała na pełny etat. Umowa o pracę, obiad, nielimitowana kawa, prywatna opieka medyczna, pewne i atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagane doświadczenie w branży. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres @ lub zgłaszanie się na miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem tel. +48 507 102 541 - w godz. 8.00-20.00.

Pracownik magazynu. (28-05-2020)
OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/05/2020/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- zorganizowany transport,
- zniżki na kosmetyki.

WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO


PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (28-05-2020)
OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PLKZ/GAR/05/2020/IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia,
- oklejanie produktów.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe zatrudnienie,
- szkolenia,
- zniżki na kosmetyki,
- zorganizowany transport.
WYMAGAMY:
- dyspozycyjności,
- zaangażowania,
- uczciwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.Pakowacz/ Pakowaczka (26-05-2020)
Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych.
Huta z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina produkuje wysokiej jakości opakowania dla przemysłu kosmetycznego i spożywczego.
Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pakowacz/ Pakowaczka


Zakres obowiązków:
- zdejmowanie opakowań szklanych z linii produkcyjnej
- weryfikacja jakości wyrobów zgodnie z procedurami
- pakowanie wyrobów gotowych do palet zgodnie z kartą technologiczną pakowania wyrobów


Wymagania:
- sprawność manualna
- dokładność
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku


Oferujemy:
- stabilną pracę w międzynarodowej firmie
- regulaminową premię miesięczną
- premię zależną od absencji
- dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
- dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
- świadczenia z ZFŚS


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.


Poszukujemy osób na stanowiska: PRACOWNIKÓW PRODUKCJI OPERATORÓW MASZYN SPAWACZY (20-05-2020)
Naszym Pracownikom oferujemy:
• Umowę o pracę
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami
• Możliwość współpracy w ciekawym zespole ludzi
• Szkolenia techniczne
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na oziemkowka@polargos.pl
oraz kontakt pod numerem telefonu 668-644-171

Obowiązek informacyjny RODO:
http://www.polargos.pl/pl/rodo


Mechanik - Ślusarz (13-05-2020)
Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych.
Huta z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina produkuje wysokiej jakości opakowania dla przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik - Ślusarz


Obowiązki:
- Udział w procesie zmian asortymentu
- Utrzymywanie sprawności produkcyjnej automatów szklarskich IS
- Wdrażanie usprawnień zmierzających do poprawy jakości wyrobu gotowego
- Bieżące usuwanie awarii
- Wykonywanie prac konserwacyjnych maszyn produkcyjnych


- Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe, preferowane zawody: mechanik, ślusarz
- Min. 2- letnie doświadczenie w ustawianiu i naprawie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
- Znajomość zagadnień mechaniki i obróbki skrawaniem
- Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
- Dokładność w realizacji powierzonych zadań


Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjny system wynagrodzeń
- Regulaminową premię miesięczną
- Premię zależną od absencji
- Dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
- Świadczenia z ZFŚS


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Kierowca kat B (30-04-2020)
Szukam pracy jako kierowca kat B tylko na trasach lokalnych. Lub trasy po PL ale na busa że spaniem za siedzeniami.kurnik NIE. Tylko bez umowy.

Operator ciągnika (30-04-2020)
Szukam pracy chętnie bez umowy np.do koszenia poboczy rowów itd.

Operator ładowarki (30-04-2020)
Mam uprawnienia klasy 1 szukam pracy jako kierowca operator ładowarki kołowej chętnie bez umowy.

Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych - Karczew (17-04-2020)
OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych.
Miejsce pracy: Karczew pow. Otwocki
Zadania:
• Obsługa linii produkcyjnej wyrobów foliowych
• Przesypywanie surowca do tzw. „big baków”
• Praca fizyczna
Nasze oczekiwania:
• Dobra sprawność fizyczna,
• Odpowiedzialność, sumienność i zdyscyplinowanie,
• Dyspozycyjność

Oferujemy
• Umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
• Stawka 17 zł brutto/godz
• Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-19
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres:etrawinska@ottoworkforce.pl Tel. 519 688 011

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pakowacz/ka kosmetyków -->pełny etat -->transport->[rekrutacja online] (16-04-2020)
Interesuje Cię praca OD ZARAZ? Szukasz pracy z dojazdem? Aplikuj już dziś!
Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:
• operator linii pakowania
• pakowacz/ka kosmetyków

REKRUTACJĘ PROWADZIMY W PEŁNI ZDALNIE (ONLINE I TELEFONICZNIE)

Oferujemy:
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek lub pracę dodatkową,
• BEZPIECZNY proces rekrutacji i dopełnienia formalności
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), WOLNE WEEKENDY !!
• umowę o pracę tymczasową na pełen etat (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia),
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
• transporty na trasach z Siedlec, Stoczka Łukowskiego, Puław, Dęblina, i Ryk
• Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad Plus. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków,
• praca przy linii produkcyjnej

Oczekujemy:
• rzetelności i zaangażowania,
• zdolności manualnych,
• umiejętności pracy w zespole
• NIE OCZEKUJEMY doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Miejsce pracy: Garwolin (firma Tatra Spring)

Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści "PRACA" na numer 882 436 317 lub 882 436 318 – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów! Możesz też aplikować za pośrednictwem linku: https://randstadpl.traffit.com/public/an/djQxeUptTT0=

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47


Praca. Garwolin. Rekrutacja online (14-04-2020)
Chcesz pracować przy produkcji kosmetyków największych światowych marek? Szukasz pracy od poniedziałku do piątku lub pracy dodatkowej? Mamy dla Ciebie ofertę!

REKRUTACJĘ PROWADZIMY W PEŁNI ZDALNIE Z UŻYCIEM NARZĘDZI VIDEO I TELEFONICZNIE.

Jesteś zainteresowany/a – prześlij do nas swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu: https://randstadpl.traffit.com/public/an/dll0ekxHRT0=
lub wyślij wiadomość o treści "PRACA" na 882 436 318 lub 882 436 317 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat (lub możliwość indywidualnego dostosowania grafiku)
• pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy !!)
• BEZPIECZNY proces rekrutacji oraz dopełnienia formalności
• transporty na trasach z Puław, Dęblina, Ryk i Siedlec
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek

Zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków
• praca przy linii produkcyjnej
• możliwość obsługi maszyn - poszukujemy również osób na stanowiska:
- operator linii pakowania
- operator techniczny linii (porter)
- operator paletyzacji
- lider linii pakowania
- lider techniczny linii
- kontroler jakości

Oczekujemy:
• motywacji i chęci do pracy
• nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy


Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47


Praca w BRÜGGEN POLSKA (rekrutacja zdalna) (07-04-2020)
W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowiska operacyjne i administracyjne. Szczegóły ofert na stronie www.brueggen.pl Aplikuj!

Pracownik produkcji, rekrutacja zdalna (06-04-2020)
Chcesz pracować przy produkcji kosmetyków największych światowych marek? Szukasz pracy od poniedziałku do piątku lub pracy dodatkowej? Mamy dla Ciebie ofertę!REKRUTACJĘ PROWADZIMY W PEŁNI ZDALNIE Z UŻYCIEM NARZĘDZI VIDEO I TELEFONICZNIE.Jesteś zainteresowany/a – prześlij do nas swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu lub wyślij wiadomość o treści "PRACA" na 882 436 318 lub 882 436 317 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy
umowę o pracę na pełen etat (lub możliwość indywidualnego dostosowania grafiku)
pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy !!)
BEZPIECZNY proces rekrutacji oraz dopełnienia formalności
transporty na trasach z Puław, Dęblina, Ryk i Siedlec
stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek
zadania
proste czynności manualne,
napełnianie i pakowanie kosmetyków
praca przy linii produkcyjnej
możliwość obsługi maszyn - poszukujemy również osób na stanowiska:
- operator linii pakowania

- operator techniczny linii (porter)

- operator paletyzacji

- lider linii pakowania

- lider techniczny linii

- kontroler jakości

oczekujemy
motywacji i chęci do pracy
nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych - Karczew (06-04-2020)
OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych.
Miejsce pracy: Karczew pow. Otwocki
Zadania:
• Obsługa linii produkcyjnej wyrobów foliowych
• Przesypywanie surowca do tzw. „big baków”
• Praca fizyczna
Nasze oczekiwania:
• Dobra sprawność fizyczna,
• Odpowiedzialność, sumienność i zdyscyplinowanie,
• Dyspozycyjność

Oferujemy
• Umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
• Stawka 17 zł brutto/godz
• Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-19
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres:etrawinska@ottoworkforce.pl Tel. 519 688 011

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym (27-03-2020)
ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej

Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Głogów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.
- Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

WYMAGANIA:
- Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność.
- Zaświadczenie o niekaralności.
- Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w stabilnej firmie.
- Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 4200 do 6700 zł).
- System pracy 3/1 (23 dni w trasie).

Operator ciągnika (27-03-2020)
Szukam pracy jako operator ciągnika np.do koszenia poboczy może być bez umowy.

Operator ładowarki kołowej (27-03-2020)
Operator ładowarki kołowej mam uprawnienia klasy 1 szukam pracy na dużej ładowarce. Delegacje nie.

Praca w firmie produkcyjnej BRÜGGEN POLSKA (17-03-2020)
BRÜGGEN POLSKA SP. Z O. O.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Zatrudniamy ponad 500 osób. W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko:
- MAGAZYNIER
- OPERATOR MASZYN
- LOGISTYK WEWNĘTRZNY PAKOWNI
- PAKOWACZ/-KA
Oferujemy:
- Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
- Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
- Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.
Szczegóły ofert na stronie: www.brueggen.pl

Praca przy produkcji kosmetyków. (12-03-2020)
OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/03/2020/IP

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Praca operator (09-03-2020)
Szukam pracy jako operator, posiadam kwalifikacje Koparko-Ładowarka, Koparka jednonaczyniowa, Ładowarka jednonaczyniowa
508 742 098

Pracownik ds. komponentów. (05-03-2020)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik ds.komponentów.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/03/2020/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.
OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- zorganizowany transport,
- zniżki na kosmetyki.
WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Praca w firmie ogrodniczej (05-03-2020)
Szukam pracowników do pracy sezonowej
Przy zakładaniu oraz pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni
Stawka 12-20 zł za godzinę na rękę.

PAKOWACZ/KA (26-02-2020)
BRÜGGEN POLSKA SP. Z O. O.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PAKOWACZ/KA
Aplikuj do nas jeśli:
• Posiadasz zdolności manualne.
• Cechuje Cię duża motywacja do pracy oraz zaangażowanie.
• Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym (3 dni od godz. 6:00 do 18:00; 3 dni wolne; 3 noce od godz. 18:00 do 6:00; 3 dni wolne), również w weekendy.
Zakres Twoich obowiązków:
• Pakowanie produktów do kartonów zbiorczych (praca siedząca).
• Wzrokowa kontrola jakości produktów.
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i premię za dobre wyniki.
• Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Przedszkole zatrudni nauczyciela (20-02-2020)
Nowoczesne, wyjatkowe przedszkole z oddziałami integreacyjnymi Akademia Sztuki
Dziecięcej z nową siedzibą przy ul. Zamojskiej 4 poszukuje specjalistów ( logopeda, psycholog, nauczyciel wychowania przedszkolnego).

CV należy przesłać na adres:
akademiasztukidzieciecej@gmail.com

Kontakt: tel: 798456612

Operator ładowarki (18-02-2020)
Operator ładowarki kołowej mam uprawnienia klasy 1 szukam pracy jako kierowca B operator ładowarki chętnie na dużej ładowarce na umowę lub bez umowy.

Przyjmę do pracy - roboty drogowe Garwolin (18-02-2020)
Firma Z.U.R.B. ''PAROL'' z siedzibą w Rudzie Talubskiej (Garwolin) zajmująca się od ponad 20 lat budową i remontem dróg poszukuje pracowników:

Kierowcy kategorii C
Operatorzy maszyn budowlanych (Koparki, Koparko-Ładowarki)
Pracownicy fizyczni

Praca na miejscu. Nie pracujemy w delegacjach.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 601314772

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (14-02-2020)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PLKZ/GAR/02/2020/IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia,
- oklejanie produktów.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe zatrudnienie,
- szkolenia,
- zniżki na kosmetyki
- zorganizowany transport.
WYMAGAMY:
- dyspozycyjności,
- zaangażowania,
- uczciwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Pracownik ds. komponentów. (14-02-2020)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik ds.komponentów.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/02/2020/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.
OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- zorganizowany transport,
- zniżki na kosmetyki.
WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


ZATRUDNIĘ MECHANIKA DO SAM. CIĘŻAROWYCH ORAZ KIEROWCĘ KAT.C+E (13-02-2020)
Zatrudnię mechanika oraz kierowcę kat. C+E, wysokie wynagrodzenie, praca na ogrzewanym, dobrze wyposażonym warsztacie.
Może być emeryt.
Miejscowość Kołbiel.
Tel. 606-925-445

PRACA - Introligatornia (11-02-2020)
Drukarnia offsetowa poszukuję kobiet do pracy na introligatorni!!!
Umowa o pracę!!!
Lokalizacja - Jatne - Celestynów

BRÜGGEN - nowe oferty pracy (11-02-2020)
BRÜGGEN POLSKA SP. Z O. O.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko:
• ASYSTENT/-KA DYREKTORA GENERALNEGO
• STARSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I ZARZĄDZANIA PRODUKTAMI
• SPECJALISTA DS. JAKOŚCI
• MAGAZYNIER
• MŁODSZY TECHNOLOG
• OPERATOR MASZYN
• LOGISTYK WEWNĘTRZNY PAKOWNI
• PAKOWACZ/-KA
• AUTOMATYK
• PRAKTYKANT – DZIAŁ TECHNICZNY I PROJEKTÓW
Oferujemy:
• Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
• Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

PRACA - Przedstawiciel handlowy (11-02-2020)
Drukarnia offsetowa poszukuję osoby na stanowisko - Przedstawiciel handlowy!!!
Umowa o pracę!!!
Lokalizacja - Jatne - Celestynów

Dam pracę - krajacz - drukarnia offsetowa (11-02-2020)
Drukarnia offsetowa poszukuję osoby na stanowisko - Krajacz.
Umowa o pracę!!!
Lokalizacja - Jatne - Celestynów

Praca (09-02-2020)
UWAGA PRACA!!!! Zatrudnię osobę lub kilka do pracy przy elewacjach. Praca w miłej atmosferze z młodymi ludźmi. Mile widziane doświadczenie w tej branży. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności. Więcej info pod telefonem :508978306

Pracownik magazynu. (07-02-2020)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/02/2020/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- dofinansowanie do transportu,
- zniżki na kosmetyki.

WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (07-02-2020)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PLKZ/GAR/02/2020/IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia,
- oklejanie produktów.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe zatrudnienie,
- szkolenia,
- zniżki na kosmetyki
- zorganizowany transport.
WYMAGAMY:
- dyspozycyjności,
- zaangażowania,
- uczciwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Zatrudnię pracownika (06-02-2020)
Zatrudnię pracownika fizycznego na Auto Kasacje w Gończycach.
Więcej informacji pod numerem telefonu.

ZATRUDNIĘ STOLARZA MONTAŻYSTĘ (03-02-2020)
Firma zajmującą się produkcją oraz montażrm mebli na wymiar zatrudni stolarza montażystę z doświadczeniem w pracy przy montażach. Praca w prężnie rozwijącej się firmie. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności do uzgodnienia. Więcej informacji pod numerem telefonu

Operator ładowarki (03-02-2020)
Mam uprawnienia klasy 1 szukam pracy jako operator ładowarki kołowej chętnie na dużej ładowarce.

Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym (31-01-2020)
Firma ARRA prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów.

Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: Głogów

Realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

- doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach do 3,5 t
- dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
- zaświadczenie o niekaralności
- zatrudnienie w stabilnej firmie
- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 4000 do 6000 zł)
- system pracy 3/1 (23 dni w trasie)
- karta multisport

Kontakt: +48 535507071, praca@arra.pl

Korepetycje_Z_Matematyki_( ___tel_664475322___) (30-01-2020)
Korepetytor Po Wydziale Matematycznym Politechniki Warszawskiej Udzieli Korepetycji z Matematyki- Uczniom Szkoły:
- Podstawowej-Średniej_Podstawa_Rozszerzenie-Wyższej
- Egzamin Ósmoklasisty, Matura, Studia
(klasówki sprawdziany kartkówki egzamin)
Garwolin

mechanik samochodowy (28-01-2020)
Zatrudnię samodzielnego mechanika samochodowego z doświadczeniem. Praca na pełny etat. Okolice Garwolina

Operator ładowarki (27-01-2020)
Operator ładowarki kołowej mam uprawnienia klasy 1 szukam pracy na dużej ładowarce.

Kierowca kat B (27-01-2020)
Szukam pracy jako kierowca kat B na trasach lokalnych z codziennymi powrotami lub na stałej trasie po PL ale na auto bez kurnika. Dajesz auto pod dom to także dalsze okolice.mam 47 lat.

Specjalista ds. obsługi klienta Plus/Cyfrowy Polsat (25-01-2020)
Poszukujemy pracownika do autoryzowanego punktu sprzedaży sieci Plus/Cyfrowy Polsat.

Opis stanowiska:
-Promowanie oraz sprzedaż produktów Plusa oraz Cyfrowego Polsatu
-Obsługa klientów w salonie sprzedaży
-Nawiązywanie i budowanie długotrwałej relacji z klientami
-Utrzymanie standardów handlowych

Wymagania:
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
-Zaangażowanie
-Mile widziane doświadczenie w branży
-Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
-Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej
-Motywacyjny system wynagrodzenia
-Szkolenia sprzedażowe oraz produktowe

Jeśli lubisz pracować z ludźmi i kręci Cię technologia zostaw swoje CV
- w punkcie Plus (ul. Kościuszki 4, obok jubilera DEK)
- w naszym sklepie (Vobis, ul. Senatorska 32, za Urzędem Skarbowym)
- lub prześlij na maila: piano@piano.net.pl oraz garwolin@coltex-st.pl

Zapraszamy do współpracy.

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (22-01-2020)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PLKZ/GAR/01/2020/IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia,
- oklejanie produktów.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe zatrudnienie,
- szkolenia,
- zniżki na kosmetyki
- zorganizowany transport.
WYMAGAMY:
- dyspozycyjności,
- zaangażowania,
- uczciwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pracownik magazynu. (22-01-2020)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/01/2020/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- dofinansowanie do transportu,
- zniżki na kosmetyki.

WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Operator ładowarki (17-01-2020)
Operator ładowarki kołowej mam uprawnienia klasy 1 szukam pracy na dużej ładowarce.

Kierowca dorywczo (17-01-2020)
Kierowca kat B dorywczo lub na dłużej szuka pracy na miejscu. Na umowę zlecenie lub bez.

Pracownik produkcji-> kobiety i mężczyźni-> stała-> wolne weekendy (17-01-2020)
Chcesz pracować przy produkcji kosmetyków największych światowych marek? Szukasz pracy od poniedziałku do piątku lub pracy dodatkowej? Mamy dla Ciebie ofertę!

Jesteś zainteresowany/a – prześlij do nas swoje zgłoszenie za pośrednictwem linku: https://randstadpl.traffit.com/public/form/a/dll0ekxHRT0=
lub wyślij wiadomość o treści "PRACA" na 882 436 318 lub 882 436 317 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat (lub możliwość indywidualnego dostosowania grafiku)
• pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy !!)
• transporty na trasach z Puław, Dęblina, Ryk i Siedlec
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek
•
zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków
• praca przy linii produkcyjnej
• możliwość obsługi maszyn - poszukujemy również osób na stanowiska:
- operator linii pakowania
- operator techniczny linii (porter)
- lider linii pakowania
- lider techniczny linii
- kontroler jakości

oczekujemy:
• motywacji i chęci do pracy
• nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy


Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47


Pracownik magazynu. (16-01-2020)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/01/2020/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- dofinansowanie do transportu,
- zniżki na kosmetyki.

WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Dam pracę - Inżynier Elektryk (16-01-2020)
Twoje korzyści:
• Praca w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze (brak wyjazdów służbowych),
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wsparcie kierownictwa i zespołu,
• Ciekawe obowiązki oraz możliwości rozwoju i awansu,

Twoje zadania:
• Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie rozwoju nowych produktów, redukcji kosztów oraz poprawy jakości,
• Nadzorowanie prac montażowych przy prefabrykowaniu rozdzielnic elektrycznych,
• Sporządzanie analiz i raportów dokumentacji technicznej i projektowej,
• Kontrola jakości wyrobu i raportowanie wyników,
• Nadzorowanie pracy podległych pracowników i sprzętu,
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• Współpraca z działami Jakości, Zakupów, Produkcji oraz dostawcami,

Twoje kompetencje:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnik lub pokrewne),
• Znajomość zagadnień związanych z pracą układów elektrycznych,
• Uprawnia SEP (mile widziane uprawnienia kat. D),
• Znajomość oprogramowania typu CAD oraz MS Office,
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu,

Dołącz do nas - wyślij CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski, ul. Przemysłowa 45, 08-410 Wola Rębkowska lub na e-mail: biuro@mewat.eu.

W treści CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski z siedzibą w Woli Rębkowskiej, ul. Przemysłowa 45, moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres: biuro@mewat.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dam pracę - Spawacz (16-01-2020)
Twoje korzyści:
• Praca w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze (brak wyjazdów służbowych),
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wsparcie kierownictwa i zespołu,

Twoje zadania:
• Spawanie metodą TIG, MAG,
• Wykonywanie połączeń spawanych dla konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną,
• Dbałość o jakość wykonanych elementów,
• Kontrola jakości wyrobu i raportowanie wyników,
• Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (06.00-14.00, 14.00-22.00),

Twoje kompetencje:
• Doświadczenie w spawaniu na podstawie rysunku technicznego,
• Aktualne uprawnienia spawalnicze,
• Znajomość metod spawania aluminium i INOX będzie dużym atutem,
• Min. wykształcenie zawodowe – spawacz, ślusarz lub inne z zakresu obróbki metali,
• Umiejętności ślusarskie,
• Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie,

Dołącz do nas - wyślij CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski, ul. Przemysłowa 45, 08-410 Wola Rębkowska lub na e-mail: biuro@mewat.eu

W treści CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski z siedzibą w Woli Rębkowskiej, ul. Przemysłowa 45, moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres: biuro@mewat.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dam pracę - Elektromonter (16-01-2020)
Twoje korzyści:
• Praca w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze (brak wyjazdów na montaż),
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,
• Rzetelne szkolenie wstępne, które pozwoli Ci przygotować się do pracy na stanowisku Elektromontera i dobrze poznać środowisko pracy,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wsparcie kierownictwa i zespołu,

Twoje zadania:
• Montaż elektryczny i mechaniczny komponentów składowych rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia zgodnie z dokumentacją,
• Wykonywanie okablowania na podstawie schematów,
• Kontrola jakości wyrobu i raportowanie wyników,
• Dbanie o jakość i estetykę wykonanych elementów,
• Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (06.00-14.00, 14.00-22.00),

Twoje kompetencje:
• Wykształcenie kierunkowe (elektryk/elektromonter lub pokrewne) lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym oraz schematem elektrycznym,
• Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie,
• Umiejętność pracy w zespole,

Dołącz do nas - wyślij CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski, ul. Przemysłowa 45, 08-410 Wola Rębkowska lub na e-mail: biuro@mewat.eu.

W treści CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski z siedzibą w Woli Rębkowskiej, ul. Przemysłowa 45, moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres: biuro@mewat.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.


Staż w przedszkolu (15-01-2020)
Przedszkole Akademia Sztuki Dziecięcej przyjmie na staż z urzędu pracy.

Przedszkole zatrudni nauczyciela (08-01-2020)
Nowoczesne, wyjatkowe przedszkole z oddziałami integreacyjnymi Akademia Sztuki
Dziecięcej z nową siedzibą przy ul. Zamojskiej 4 poszukuje specjalistów ( logopeda, psycholog, nauczyciel wychowania przedszkolnego).

CV należy przesłać na adres:
akademiasztukidzieciecej@gmail.com

Tel.
798456 Ewa
517667991 Paweł

OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (03-01-2020)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PLKZ/GAR/01/2020/IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia,
- oklejanie produktów.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe zatrudnienie,
- szkolenia,
- zniżki na kosmetyki
- zorganizowany transport.
WYMAGAMY:
- dyspozycyjności,
- zaangażowania,
- uczciwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Doradca Klienta (03-01-2020)
ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :)

Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?
Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV?

Dołącz do najlepszych!

NA START OTRZYMASZ:
- Umowę bez okresu próbnego - doceniamy Twoją pracę
- Najwyższe zarobki w branży - nieograniczone pieniądze w systemie premiowym
- Bogaty pakiet benefitów i ubezpieczeń - stawiamy na Twoje zdrowie
- Fundacja stworzona dla Ciebie - pomagamy Tobie i Twoim bliskim

WSPÓLNIE BĘDZIEMY:
- Realizować oczekiwane cele sprzedażowe
- Dbać o rzetelną Obsługę Klienta
- Kompleksowo doradzać w zakresie oferowanego sprzętu


Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca@me.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Prosimy o przesłanie swojego CV poprzez stronę www.kariera.mediaexpert.pl. W zakładce OFERTY PRACY prosimy o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą „Aplikuj teraz”.

OPERATOR MASZYN (02-01-2020)
OPERATOR MASZYN


Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie obsługiwać maszyny oraz prowadzić niezbędną dokumentację.

Wymagania:
• gotowość do pracy zmianowej
• chęć do nauki
• znajomość obsługi komputera
• zmysł techniczny
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami
• Możliwość współpracy w ciekawym zespole ludzi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres oziemkowka@polargos.pl ,
bądź dostarczenie do biura głównego w Oziemkówce 57a
telefon kontaktowy 668-644-171

Obowiązek informacyjny RODO:
http://www.polargos.pl/pl/rodo


PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (30-12-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PLKZ/GAR/12/2019/IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia,
- oklejanie produktów.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe zatrudnienie,
- szkolenia,
- zniżki na kosmetyki
- zorganizowany transport.
WYMAGAMY:
- dyspozycyjności,
- zaangażowania,
- uczciwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn (16-12-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży spożywczej pracowników na stanowiska:

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn

Miejsce pracy: Celejów
Nr. Ref. CEL/12/2019/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- praca przy liniach produkcyjnych,
- odstawianie kartonów z linii i przygotowywanie do magazynowania,
- streczowanie palet.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie,
- deputaty produktowe,
- wejściówki na basen.

WYMAGANIA :
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane posiadanie książeczki Sanepidu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Operator/ka rozlewu (16-12-2019)
OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta - Producenta farb i lakierów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator/ka rozlewu
Miejsce pracy:Pilawa
Nr.Ref.12/PIL/2019

Zakres obowiązków:
- praca przy linii rozlewu
- przygotowanie opakowań do etykietowania
- układanie gotowych farb na paletach
- przygotowanie palet do magazynowania
Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- uczciwość i rzetelność
- chęci do pracy
Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat
- pracę od poniedziałku do piątku na zmianach: 7 – 15; 15 – 23
- weekendy sporadycznie pracujące
- stawkę miesięczną 2350 zł brutto+premia ok 20% wynagrodzenia
- po 3 miesiącach gwarantowany wzrost wynagrodzenia o 200 – 300 zł

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
 

Kierowca kat B (15-12-2019)
Szukam pracy jako kierowca kat B z codziennymi powrotami chętnie na stałej trasie i bez umowy. Catering nie.

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn (03-12-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży spożywczej pracowników na stanowiska:

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn

Miejsce pracy: Celejów
Nr. Ref. CEL/12/2019/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- praca przy liniach produkcyjnych,
- odstawianie kartonów z linii i przygotowywanie do magazynowania,
- streczowanie palet.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie,
- deputaty produktowe,
- wejściówki na basen.

WYMAGANIA :
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane posiadanie książeczki Sanepidu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym (28-11-2019)
Firma ARRA prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów.

Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: Głogów

Realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

- doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach do 3,5 t
- dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
- zaświadczenie o niekaralności
- zatrudnienie w stabilnej firmie
- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 4000 do 6000 zł)
- system pracy 3/1 (23 dni w trasie)
- karta multisport

Kontakt: +48 535507071, praca@arra.pl

Pracownik produkcji - Celejów (25-11-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży spożywczej pracowników na stanowiska:

Pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Celejów
Nr. Ref. CEL/11/2019/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- praca przy liniach produkcyjnych,
- odstawianie kartonów z linii i przygotowywanie do magazynowania,
- streczowanie palet.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie,
- deputaty produktowe,
- wejściówki na basen.

WYMAGANIA :
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane posiadanie książeczki Sanepidu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Operator/ka rozlewu (25-11-2019)
OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta - Producenta farb i lakierów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator/ka rozlewu
Miejsce pracy:Pilawa
Nr.Ref.11/PIL/2019

Zakres obowiązków:
- praca przy linii rozlewu
- przygotowanie opakowań do etykietowania
- układanie gotowych farb na paletach
- przygotowanie palet do magazynowania
Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- uczciwość i rzetelność
- chęci do pracy
Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat
- pracę od poniedziałku do piątku na zmianach: 7 – 15; 15 – 23
- weekendy sporadycznie pracujące
- stawkę miesięczną 2350 zł brutto+premia ok 20% wynagrodzenia
- po 3 miesiącach gwarantowany wzrost wynagrodzenia o 200 – 300 zł

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
 

Praca przy produkcji kosmetyków. (18-11-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/11/2019/IP


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW I TRANSPORTU
• OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Operator/ka rozlewu (12-11-2019)
OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta - Producenta farb i lakierów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator/ka rozlewu
Miejsce pracy:Pilawa
Nr.Ref.11/PIL/2019

Zakres obowiązków:
- praca przy linii rozlewu
- przygotowanie opakowań do etykietowania
- układanie gotowych farb na paletach
- przygotowanie palet do magazynowania
Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- uczciwość i rzetelność
- chęci do pracy
Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat
- pracę od poniedziałku do piątku na zmianach: 7 – 15; 15 – 23
- weekendy sporadycznie pracujące
- stawkę miesięczną 2350 zł brutto+premia ok 20% wynagrodzenia
- po 3 miesiącach gwarantowany wzrost wynagrodzenia o 200 – 300 zł

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
 

Pracownik produkcji - Celejów (12-11-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży spożywczej pracowników na stanowiska:

Pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Celejów
Nr. Ref. CEL/11/2019/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- praca przy liniach produkcyjnych,
- odstawianie kartonów z linii i przygotowywanie do magazynowania,
- streczowanie palet.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie,
- deputaty produktowe,
- wejściówki na basen.

WYMAGANIA :
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane posiadanie książeczki Sanepidu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Operator/ka pakujący/a (08-11-2019)
Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko :

Operator/ka pakujący/a


Zakres obowiązków:
- zdejmowanie opakowań szklanych z linii produkcyjnej
- weryfikacja jakości wyrobów zgodnie z procedurami
- pakowanie wyrobów gotowych do palet zgodnie z kartą technologiczną pakowania wyrobów


Wymagania:
- sprawność manualna
- dokładność
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku


Oferujemy:
- stabilną pracę w międzynarodowej firmie
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- regulaminową premię miesięczną
- premię zależną od absencji
- dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
- dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
- świadczenia z ZFŚS


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Doradca Klienta (06-11-2019)
ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :)

Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?
Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV?

Dołącz do najlepszych!

NA START OTRZYMASZ:
- Umowę bez okresu próbnego - doceniamy Twoją pracę
- Najwyższe zarobki w branży - nieograniczone pieniądze w systemie premiowym
- Bogaty pakiet benefitów i ubezpieczeń - stawiamy na Twoje zdrowie
- Fundacja stworzona dla Ciebie - pomagamy Tobie i Twoim bliskim

WSPÓLNIE BĘDZIEMY:
- Realizować oczekiwane cele sprzedażowe
- Dbać o rzetelną Obsługę Klienta
- Kompleksowo doradzać w zakresie oferowanego sprzętu


Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca@me.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Prosimy o przesłanie swojego CV poprzez stronę www.kariera.mediaexpert.pl. W zakładce OFERTY PRACY prosimy o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą „Aplikuj teraz”.

Praca przy produkcji kosmetyków. (04-11-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/11/2019/IP


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW I TRANSPORTU
• OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn (04-11-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży spożywczej pracowników na stanowiska:

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn

Miejsce pracy: Celejów
Nr. Ref. CEL/11/2019/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- praca przy liniach produkcyjnych,
- odstawianie kartonów z linii i przygotowywanie do magazynowania,
- streczowanie palet.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie,
- deputaty produktowe,
- wejściówki na basen.

WYMAGANIA :
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane posiadanie książeczki Sanepidu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Praca na weekendy przy produkcji kosmetyków (04-11-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/11/2019/IP


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Możliwość indywidualnego dopasowania grafików
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Praca przy produkcji kosmetyków. (28-10-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/10/2019/IP


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW I TRANSPORTU
• OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pakowacz - proste prace manualne (25-10-2019)
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
OPERATOR LINII PAKOWANIA

Zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków
• praca przy linii produkcyjnej
• możliwość obsługi maszyn


Oczekujemy:
• motywacji i chęci do pracy

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat (lub możliwość indywidualnego dostosowania grafiku)
• pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy !!)
• średnie wynagrodzenie ok. 2100 - 2300 zł mies. na rękę
• transporty na trasach z Puław, Dęblina, Ryk i Siedlec
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek
• pracę z nowoczesnymi technologiamiJesteś zainteresowany/a – prześlij do nas swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu- https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pakowacz-ka-pelny-etat-transport-od-pon-do-pt_garwolin_59985/
Lub wyślij wiadomość o treści "PRACA" na 882 436 317 lub 882 436 318 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Oferta dotyczy pracy tymczasowejOperator maszyn (23-10-2019)
Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych.


Podstawowe obowiązki:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. sitodrukarka lub automat szklarski IS)
• nadzorowanie procesu produkcyjnego maszyny
• kontrola wskazań urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych
• kontrola jakości wyrobu gotowego


Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
• znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
• zorientowanie na wynik i jakość
• umiejętność aktywnej pracy w zespole
• wykształcenie mechaniczne


Oferujemy:
• stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• regulaminową premię miesięczną
• premię zależną od absencji
• dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
• dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
• świadczenia z ZFŚS


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn (22-10-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży spożywczej pracowników na stanowiska:

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn

Miejsce pracy: Celejów
Nr. Ref. CEL/10/2019/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- praca przy liniach produkcyjnych,
- odstawianie kartonów z linii i przygotowywanie do magazynowania,
- streczowanie palet.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie,
- deputaty produktowe,
- wejściówki na basen.

WYMAGANIA :
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane posiadanie książeczki Sanepidu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Praca w weekendy przy produkcji kosmetyków (16-10-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/10/2019/IP


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Możliwość indywidualnego dopasowania grafików
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn (16-10-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży spożywczej pracowników na stanowiska:

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn

Miejsce pracy: Celejów
Nr. Ref. CEL/10/2019/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- praca przy liniach produkcyjnych,
- odstawianie kartonów z linii i przygotowywanie do magazynowania,
- streczowanie palet.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie,
- deputaty produktowe,
- wejściówki na basen.

WYMAGANIA :
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane posiadanie książeczki Sanepidu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


PRACA PRZY KOSMETYKACH DLA KOBIET I MĘŻCZYZN (16-10-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/10/2019/IP


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW I TRANSPORTU
• OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Zorganizowany transport
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Praca w Brüggen Polska Sp. z o. o. (15-10-2019)
Brüggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.
Do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko:

- PRACOWNIK PAKOWNI
- OPERATOR MASZYN
- REFERENT
- SPECJALISTA DS. BADAŃ I ROZWOJU
- KUPIEC - OPAKOWANIA

Oferujemy:
- Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
- Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez program szkoleń
- Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen oraz deputaty produktowe.

Szczegóły ofert na stronie: www.brueggen.com.pl zakładka Praca.

Praca od zaraz - Produkcja (15-10-2019)
Chcesz pracować na produkcji kosmetyków największych światowych marek, w prężnie rozwijającej się firmie? Szukasz pracy od poniedziałku do piątku lub pracy dodatkowej? Mamy dla Ciebie ofertę!


Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat (lub możliwość indywidualnego dostosowania grafiku)
• pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy !!)
• średnie wynagrodzenie ok. 2100 - 2300 zł mies. na rękę
• transporty na trasach z Puław, Dęblina, Ryk i Siedlec
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek
• pracę z nowoczesnymi technologiami

Zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków
• praca przy linii produkcyjnej
• możliwość obsługi maszyn

Oczekujemy:
• motywacji i chęci do pracy

Stanowiska pracy:
- operator linii pakowania
- operator techniczny linii (porter)
- lider linii pakowania
- lider techniczny linii
- kontroler jakości


Jesteś zainteresowany/a – prześlij do nas swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu- https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pakowacz-ka-pelny-etat-transport-od-pon-do-pt_garwolin_59985/
Lub wyślij wiadomość o treści "PRACA" na 882 436 317 lub 882 436 318 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Oferta dotyczy pracy tymczasowej


Apteka poszukuje pracowników (09-10-2019)
Apteka rodzinna w Sobolewie, której właścicielem jest magister farmacji szuka pracownika na stanowisko magistra i technika farmacji. Praca w bardzo zgranym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie. Grafik układany jest w sposób dogodny dla pracownika z uwzględnieniem jego potrzeb. Istnieje możliwość zatrudnienia osoby,która będzie chętna zmienić swoje miejsce zamieszkania oraz pomoc w znalezieniu mieszkania w pobliżu miejsca pracy.CV proszę przesyłać na adres: apteka.sobolew@gmail.com. Kontakt pod nr tel 691539141

Budowa (08-10-2019)
Przyjmę pracowników budowlanych. Zapewniam dojazd oraz tygodniówki. Tel. 515 313 709

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn (08-10-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży spożywczej pracowników na stanowiska:

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn

Miejsce pracy: Celejów
Nr. Ref. CEL/10/2019/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- praca przy liniach produkcyjnych,
- odstawianie kartonów z linii i przygotowywanie do magazynowania,
- streczowanie palet.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie,
- deputaty produktowe,
- wejściówki na basen.

WYMAGANIA :
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane posiadanie książeczki Sanepidu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Praca przy produkcji kosmetyków. (08-10-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/10/2019/IP


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW I TRANSPORTU
• OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Dofinansowanie do transportu
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Magazynier - praca od zaraz!!!! (07-10-2019)
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowiska:
PRACOWNIK MAGAZYNU
Oferujemy:
• stawkę godzinową do 17,80 zł brutto - wynagrodzenie zawsze na czas!
• indywidualne grafiki dla studentów i uczniów oraz możliwość pracy w systemie weekendowym
• dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy – Garwolin; Dęblin- Łaskarzew – Garwolin; Zambrzyków – Garwolin; Pilawa – Garwolin; Żelechów – Górzno – Garwolin; Godzisz – Garwolin; Wilczyska – Miastków – Garwolin; Kletnia – Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów – Choiny – Garwolin; Dudka - Garwolin

• umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
• możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
Oczekujemy
• gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
• motywacji do pracy

MIEJSCE PRACY: GARWOLIN

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Zgłoś się do nas już dzisiaj.
ZAAPLIKUJ: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-magazynowy_garwolin_47669/
ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści "Magazynier" na numer 501 324 929 oddzwonimy do Ciebie z ofertą pracy.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)


Praca od zaraz - Produkcja (07-10-2019)
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowiska:
Pracownik Produkcji
Oferujemy:
• Wynagrodzenie zawsze na czas!
• indywidualne grafiki dla studentów i uczniów oraz możliwość pracy w systemie weekendowym
• dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy – Garwolin; Dęblin- Łaskarzew – Garwolin; Zambrzyków – Garwolin; Pilawa – Garwolin; Żelechów – Górzno – Garwolin; Godzisz – Garwolin; Wilczyska – Miastków – Garwolin; Kletnia – Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów – Choiny – Garwolin; Dudka - Garwolin

• umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
• możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
Oczekujemy
• gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
• motywacji do pracy

MIEJSCE PRACY: GARWOLIN

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Zgłoś się do nas już dzisiaj.
ZAAPLIKUJ: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-kompletacji-zamowien_garwolin_53926/
ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści "Produkcja" na numer 501 324 929 oddzwonimy do Ciebie z ofertą pracy.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Operator maszyn (03-10-2019)
Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zakładu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych.

Podstawowe obowiązki:
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. sitodrukarka, automat szklarski IS)
- nadzorowanie procesu produkcyjnego maszyny
- kontrola wskazań urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych
- kontrola jakości wyrobu gotowego

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
- znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
- zorientowanie na wynik i jakość
- umiejętność aktywnej pracy w zespole
- wykształcenie mechaniczne

Oferujemy:
- stabilną pracę w międzynarodowej firmie
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- regulaminową premię miesięczną
- premię zależną od absencji
- dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
- dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
- świadczenia z ZFŚS


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Magazynier - praca od zaraz, atrakcyjna stawka (03-10-2019)
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowiska:
PRACOWNIK MAGAZYNU
Oferujemy:
• stawkę godzinową do 17,80 zł brutto - wynagrodzenie zawsze na czas!
• indywidualne grafiki dla studentów i uczniów oraz możliwość pracy w systemie weekendowym
• dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy – Garwolin; Dęblin- Łaskarzew – Garwolin; Zambrzyków – Garwolin; Pilawa – Garwolin; Żelechów – Górzno – Garwolin; Godzisz – Garwolin; Wilczyska – Miastków – Garwolin; Kletnia – Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów – Choiny – Garwolin; Dudka - Garwolin

• umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
• możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
Oczekujemy
• gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
• motywacji do pracy

MIEJSCE PRACY: GARWOLIN

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Zgłoś się do nas już dzisiaj.
ZAAPLIKUJ: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-magazynowy_garwolin_47669/
ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści "Magazynier" na numer 501 324 929 oddzwonimy do Ciebie z ofertą pracy.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)


Praca od zaraz - Pracownik LKZ (03-10-2019)
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowiska:

Pracownik Linii Kompletacji Zamówień
Oferujemy:
• Wynagrodzenie zawsze na czas!
• indywidualne grafiki dla studentów i uczniów oraz możliwość pracy w systemie weekendowym
• dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy – Garwolin; Dęblin- Łaskarzew – Garwolin; Zambrzyków – Garwolin; Pilawa – Garwolin; Żelechów – Górzno – Garwolin; Godzisz – Garwolin; Wilczyska – Miastków – Garwolin; Kletnia – Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów – Choiny – Garwolin; Dudka - Garwolin

• umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
• możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
Oczekujemy
• gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
• motywacji do pracy

MIEJSCE PRACY: GARWOLIN

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Zgłoś się do nas już dzisiaj.
ZAAPLIKUJ: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-kompletacji-zamowien_garwolin_53926/
ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści "Produkcja" na numer 501 324 929 oddzwonimy do Ciebie z ofertą pracy.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Praca od zaraz!!! - produkcja, magazyn - atrakcyjna stawka!!!! (01-10-2019)
Szukasz ciekawej pracy ? Chcesz poznać jak wygląda produkcja znanej marki kosmetycznej ?
Interesuje Cię praca stała lub tymczasowa?


Oferujemy:
• stawkę godzinową do 17,80 zł brutto - wynagrodzenie zawsze na czas!
• indywidualne grafiki dla studentów i uczniów oraz możliwość pracy w systemie weekendowym
• dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy – Garwolin; Dęblin- Łaskarzew – Garwolin; Zambrzyków – Garwolin; Pilawa – Garwolin; Żelechów – Górzno – Garwolin; Godzisz – Garwolin; Wilczyska – Miastków – Garwolin; Kletnia – Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów – Choiny – Garwolin; Dudka - Garwolin

• umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
• możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego

Zadania
• praca przy kompletacji zamówień (pakowanie w oparciu o listę)
• przewożenie komponentów na linię

Oczekujemy
• gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
• motywacji do pracy


MIEJSCE PRACY: GARWOLIN

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Zgłoś się do nas już dzisiaj.
ZAAPLIKUJ: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-kompletacji-zamowien_garwolin_53926/
ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści "Pracuj" na numer 882 432 162 lub 882 432 167 oddzwonimy do Ciebie z ofertą pracy.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47PRACA PRZY KOSMETYKACH DLA KOBIET I MĘŻCZYZN (30-09-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/09/2019/IP


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW I TRANSPORTU
• OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Dofinansowanie do transportu
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn (30-09-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży spożywczej pracowników na stanowiska:

Logistyk wewnętrzny pakowalni oraz Młodszy operator maszyn

Miejsce pracy: Celejów
Nr. Ref. CEL/09/2019/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- praca przy liniach produkcyjnych,
- odstawianie kartonów z linii i przygotowywanie do magazynowania,
- streczowanie palet.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie,
- deputaty produktowe,
- wejściówki na basen.

WYMAGANIA :
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane posiadanie książeczki Sanepidu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ilipska@ottoworkforce.pl
Tel. 519-688-152.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Operator maszyn produkcyjnych (26-09-2019)
Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zakładu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:


Operator maszyn produkcyjnych.


Podstawowe obowiązki:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. sitodrukarka lub automat szklarski IS)
• nadzorowanie procesu produkcyjnego maszyny
• kontrola wskazań urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych
• kontrola jakości wyrobu gotowego


Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
• znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
• zorientowanie na wynik i jakość
• umiejętność aktywnej pracy w zespole
• wykształcenie mechaniczne zawodowe lub średnie techniczne


Oferujemy:
• stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• nowy i atrakcyjny system wynagrodzeń
• regulaminową premię miesięczną
• premię zależną od absencji
• dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
• dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
• świadczenia z ZFŚS


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Hydraulik (23-09-2019)
Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego, spożywczego i wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji i technik zdobienia opakowań szklanych.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem zakładu z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik.


Zakres obowiązków:
• eksploatacja instalacji urządzeń wodnych, grzewczych, gazowych, wodnych i urządzeń towarzyszących
• bieżące prace związane z konserwacjami, usuwaniem awarii i wymianą uszkodzonych urządzeń
• kontrola sprawności technicznej i konserwacja urządzeń kontrolno-pomiarowych, pomocniczych oraz zabezpieczających

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe o profilu: hydraulik lub mechanik
• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• praktyczna wiedza z zakresu hydrauliki i mechaniki
• sumienność i chęć do nauki

Mile widziane:
• świadectwo kwalifikacyjne „E”; Grupa 2
• uprawnienia do spawania gazowego

Oferujemy:
• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• regulaminową premię miesięczną
• premię zależną od absencji
• dodatek stażowy z uwzględnieniem stażu ogólnego
• świadczenia z ZFŚSOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Praca: rwanie jabłek (21-09-2019)
Szukam pracowników do rwania jabłek. Zakrzew (gmina Wilga). Dojazd we własnym zakresie. 14 zł za godzinę.

praca (19-09-2019)
zatrudnię diagnostę samochodowego na SKP lokalizacja Sobolew więcej informacji pod numerem telefonu 606381347

Praca (19-09-2019)
zatrudnię mechanika samochodowego lokalizacja Sobolew więcej informacji pod nr telefonu 606381347

PRACA PRZY KOSMETYKACH DLA KOBIET I MĘŻCZYZN (17-09-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/09/2019/IP


• PRACOWNIK DS. KOMPONENTÓW
• OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Dofinansowanie do transportu
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pracownik ds. komponentów. (09-09-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik ds.komponentów.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/09/2019/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.
OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- dofinansowanie do transportu,
- zniżki na kosmetyki.
WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Operator maszyn produkcyjnych (09-09-2019)
Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zakładu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych.


Podstawowe obowiązki:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. sitodrukarka, automat szklarski IS)
• nadzorowanie procesu produkcyjnego maszyny
• kontrola wskazań urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych
• kontrola jakości wyrobu gotowego


Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
• znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
• zorientowanie na wynik i jakość
• umiejętność aktywnej pracy w zespole
• wykształcenie mechaniczne zawodowe lub techniczne


Oferujemy:
• stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• nowy i atrakcyjny system wynagrodzeń
• regulaminową premię miesięczną
• premię zależną od absencji
• dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
• dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
• świadczenia z ZFŚS


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym (04-09-2019)
Firma ARRA prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów.

Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: Głogów

Realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

- doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach do 3,5 t
- dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
- zaświadczenie o niekaralności
- zatrudnienie w stabilnej firmie
- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 4000 do 6000 zł)
- system pracy 3/1 (23 dni w trasie)
- karta multisport

Kontakt: +48 535507071, praca@arra.pl

Dam pracę: Rwanie jabłek (04-09-2019)
Szukam pracowników do rwania jabłek od połowy września. Zakrzew, niedaleko Wilgi. Proszę o kontakt telefoniczny: 606593283.

Pracownik magazynu. (03-09-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/09/2019/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- dofinansowanie do transportu,
- zniżki na kosmetyki.

WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (03-09-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PLKZ/GAR/09/2019/IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia,
- oklejanie produktów.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe zatrudnienie,
- szkolenia,
- zniżki na kosmetyki
- dofinansowanie do transportu.
WYMAGAMY:
- dyspozycyjności,
- zaangażowania,
- uczciwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

STABILNA praca bez odwołań na produkcji dla Pań i Panów (29-08-2019)
Chcesz pracować na produkcji kosmetyków największych światowych marek, w prężnie rozwijającej się firmie? Szukasz pracy od poniedziałku do piątku lub pracy dodatkowej? Mamy dla Ciebie ofertę!


Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat (lub możliwość indywidualnego dostosowania grafiku)
• pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy !!)
• średnie wynagrodzenie ok. 2100 - 2300 zł mies. na rękę
• transporty na trasach z Puław, Dęblina, Ryk i Siedlec
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek
• pracę z nowoczesnymi technologiami

Zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków
• praca przy linii produkcyjnej
• możliwość obsługi maszyn

Oczekujemy:
• motywacji i chęci do pracy

Stanowiska pracy:
- operator linii pakowania
- operator techniczny linii (porter)
- lider linii pakowania
- lider techniczny linii
- kontroler jakości


Jesteś zainteresowany/a – prześlij do nas swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu- https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pakowacz-ka-pelny-etat-transport-od-pon-do-pt_garwolin_59985/
Lub wyślij wiadomość o treści "PRACA" na 882 436 317 lub 882 436 318 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Oferta dotyczy pracy tymczasowej


Garbarnia Sogar” w Sokole k. Sobolewa poszukuje kobiet i mężczyzn do pracy na produkcji (28-08-2019)
Garbarnia Sogar” w Sokole k. Sobolewa poszukuje kobiet i mężczyzn do pracy fizycznej
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę, ZUS, świadczenia, urlop)
- Wynagrodzenie zawsze płatne w terminie,
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Oczekujemy
- szybkiego przyswajania nowych umiejętności
- zaangażowania
- odpowiedzialnego podejścia do pracy
- mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.

Prosimy o przesłanie cv na adres: sogar@sogar.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem:256825087


ZATRUDNIMY SPRZEDAWCĘ - KASJERA, Pilawa (26-08-2019)
-> kasjer - sprzedawca
-> pracownik działu mięso - wędliny

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Jak masz doświadczenie to dobrze, jeżeli nie... pomożemy je zdobyć!
Zapraszamy do współpracy!

adres Marketu:
Zawada market
al. Wyzwolenia 126
Pilawa
507942517, 510122276
rekrutacja@zawadamarket.pl

Pracownik magazynu. (20-08-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.GAR/08/2019/ IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przewożenie kartonów z produktami z lokalizacji rezerwowych do binów na stacjach,
- stemplowanie uzupełnianych kartonów,
- segregowanie paczek.

OFERUJEMY :
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zawsze na czas,
- miłą atmosferę pracy,
- dofinansowanie do transportu,
- zniżki na kosmetyki.

WYMAGANIA :
- dobra organizacja pracy,
- rzetelności,
- chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (20-08-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PLKZ/GAR/08/2019/IP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia,
- oklejanie produktów.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe zatrudnienie,
- szkolenia,
- zniżki na kosmetyki
- dofinansowanie do transportu.
WYMAGAMY:
- dyspozycyjności,
- zaangażowania,
- uczciwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Praca od zaraz rożne stanowiska. Pilne! (19-08-2019)

OGŁOSZENIE-PRACA!

Producent ogrodzeń firma Polargos Sp. z o.o. poszukuje:
Pracowników na stanowiska produkcyjne, m.in.:
• Pakowaczy
• Lakierników
• Magazynierów
• Montażystów
• Operatorów maszyn
Chętne osoby zapraszamy na spotkania rekrutacyjne po uprzednim umówieniu się. Adres firmy:
Oziemkówka 57a, 08-420 Miastków Kościelny

Kontakt:
Tel: 668 644 171, Mail: oziemkowka@polargos.pl
Praca od zaraz!
Obowiązek informacyjny RODO:
http://www.polargos.pl/pl/rodo

Praca od zaraz rożne stanowiska. Pilne! (12-08-2019)
OGŁOSZENIE-PRACA!

Producent ogrodzeń firma Polargos Sp. z o.o. poszukuje:
Pracowników na stanowiska produkcyjne, m.in.:
• Pakowaczy
• Lakierników
• Magazynierów
• Montażystów
• Operatorów maszyn
Chętne osoby zapraszamy na spotkania rekrutacyjne po uprzednim umówieniu się. Adres firmy:
Oziemkówka 57a, 08-420 Miastków Kościelny

Kontakt:
Tel: 668 644 171, Mail: oziemkowka@polargos.pl
Praca od zaraz!
Obowiązek informacyjny RODO:
http://www.polargos.pl/pl/rodo


Operator wózka widłowego (05-08-2019)
Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: Operator wózka widłowego.


Zakres obowiązków:
- zabezpieczanie produkcji w materiały do pakowania wyrobów gotowych
- odbiór jakościowy i ilościowy palet z produkcji
- transport palet w wyrobami gotowymi do magazynu


Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym z wymianą butli gazowych
- sumienność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym


Oferujemy:
- stabilną pracę w międzynarodowej firmie
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- regulaminową premię miesięczną
- premię zależną od absencji
- dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
- świadczenia z ZFŚS


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe.KURIER 247.251 (29-07-2019)
KURIER

Poszukujemy: Kuriera
Oczekujemy:
• Statusu przedsiębiorcy (prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia),
• Auta dostawczego do 3,5t w kolorze białym (BUS) lub paletowego powyżej 3,5t w kolorze białym (kontener z windą),
• Dynamiki w działaniu, dużej odporności na stres,
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• Zaangażowania i odpowiedzialności,
• Dobrej organizacji pracy własnej,
• Wysokiej kultury osobistej,
• Dyspozycyjności.

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Kompleksowy i bezpłatny proces szkolenia od pierwszego dnia podjęcia współpracy,
• Przejrzysty system naliczania prowizji, faktury płatne dwa razy w miesiącu,
• Stabilną współpracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
• Stały rejon do rozwozu przesyłek oraz ich odbioru,
• Możliwość rozwoju.
KONTAKT tel: 667 887 777

Praca przy produkcji kosmetyków. (22-07-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Garwolin
Nr Ref.: PROD/GAR/07/2019/IP


• PRACOWNIK PRODUKCJI
• OPERATOR LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
• PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenia
• Dofinansowanie do transportu
• Zniżki na kosmetyki

Oczekiwania:
• Dokładność i skrupulatność
• Zaangażowanie
• Chęci do pracy


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846 Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Pracownik na dachy (21-07-2019)
Zatrudnię pracownika z doświadczeniem na dachy, praca od pn do pt, rozliczenie tygodniowe lub miesięczne, posiadam windę dekarska więc nie trzeba dźwigać, zapewniam dojazd ode mnie do pracy, wodę oraz rękawice ochronne. Praca głównie na terenie powiatu garwolińskiego, czasami Warszawa. Tel 693107120

Dam prace (15-07-2019)
Salon fryzjerski ADAM w Garwolinie poszukuje Osoby na stanowisko fryzje męski więcej informacji pod nr telefonu 607500005

Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta (10-07-2019)

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta
Miejsce pracy: Garwolin

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Całościowe zarządzanie projektami usługi Pracy Tymczasowej.
• Współpraca z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy z branży produkcja, logistyka;
• Realizacja procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników, sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych w systemie CRM;
• Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi;
• Koordynowanie spraw związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy.

Idealny kandydat posiada:
• Wysokie umiejętności komunikacyjne, swobodę w nawiązywaniu kontaktów;
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
• Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów;
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Co otrzymasz od nas:
• Stałe wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy;
• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Różnorodność projektów, możliwość wpływania na sposób ich realizacji;
• System szkoleń wdrażających na stanowisko;
• Pakiet benefitów pozapłacowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@ottoworkforce.pl z dopiskiem: "Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta - Garwolin"

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.
https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/Obowi%C4%85zekHR.pdf


Pracownik produkcji. (10-07-2019)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji.
Miejsce pracy: Garwolin
Nr. Ref.: PROD/GAR/07/2019/IP

Zakres obowiązków:
• Pakowanie, kompletowanie kosmetyków zgodnie z instrukcją i listą pobrań;
• Postępowanie według wskazań i planu nakreślonego przez przełożonego;
• Kontrola zamówień.

Oferujemy:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę,
• Miłą atmosferę pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dofinansowanie do transportu,
• Zniżki na kosmetyki.

Oczekiwania:
• Dobra organizacja pracy,
• Rzetelności,
• Chęci do pracy,
• Dokładność i skrupulatność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.