ŻTC BIKE RACE w Garwolinie

Dodane 21 maja 2019, 08:09

Garwolin
Zdjęcie poglądowe 26 maja cykl kolarski ŻTC BIKE RACE zawita do Garwolina, będzie to pierwszy historyczny etap tej serii w tym mieście.

W Garwolinie przygotowano rundę o długości 27,6 kilometrów. Start i meta nastąpi w Garwolinie przy ul. Kościuszki, następnie peleton pojedzie ul. Staszica, Spacerową i kolejno przez Unin, Goździk, Przykory, Zgórze, Chęciny, Górzno, Reducin i Mierżączkę, gdzie nastąpi powrót od południa do Garwolina, ul. Warszawską, Lubelską i Aleją Legionów na metę.

26 maja spotkamy się ponownie, po raz pierwszy w Garwolinie. Zapraszam wszystkich na czwarty etap ŻTC BIKE RACE. W Garwolinie oprócz kolarskiej rywalizacji nie zabraknie wrażeń dla kibiców. Wraz z lokalnym samorządem planujemy tam wyjątkowy festyn. Zaś najszybsi na mecie mogą liczyć na dodatkowe nagrody specjalne. Bądźcie tego dnia z nami! – zachęca do udziału, dyrektor cyklu, Wojciech Pawelec.

Wyścigowi towarzyszyć będzie Piknik Charytatywny "W dzień mamy Jonkowi pomagamy". Podczas festynu odbędą się liczne pokazy: iluzjonisty - jednego z finalistów programu Mam Talent, artystycznych baniek mydlanych, a także laserów. Będzie również możliwość przejażdżki zabytkowymi autami, pływanie motorówką, jak również możliwość zabawy na popularnych dmuchańcach, paintball, fotobudki, konie, licytacje oraz loterie fantowe.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Szczegółowe informacje:

SUPER PRESTIGE - DYSTANSE

•kat. M20, M30, RED, REDVIP dystans:110,4 km(4okr.po 27,6 km)
•kat. M40, M50 dystans: 82,8 km (3 okr. po 27,6 km)
•kat. M60, K20, K30, K40, K50+ : 55, 2 km (2 okr. po 27,6 km)
•kat. M70, M80+ dystans: 27,6 km (1 okr. - 27,6 km)

FIT RACE - DYSTANSE

•wszystkie kategorie FIT RACE dystans : 55,2 km (2 okr. po 27,6 km)

OPIS TRASY

Start i meta w Garwolinie przy ul. Kościuszki (przy ul. Olimpijskiej) następnie ul. Staszica, Spacerową i kolejno przez Unin, Goździk, Przykory, Zgórze, Chęciny, Górzno i Reducin wracamy od południa do Garwolina, gdzie ul. Warszawską, Lubelską i Aleją Legionów na metę.

PROGRAM ZAWODÓW

• godz. 9:00 – 11:00 zapisy w Biurze Zawodów

(dla osób niezarejestrowanych przez internet zapisy wyłącznie do godziny 10:00)

• godz. 12:00 – start grup startowych w odstępach czasowych:
- M20+M30+RED+RED VIP - SUPER PRESTIGE
- M40+M50 - SUPER PRESTIGE
- FIT RACE – wszystkie kategorie
- M60 + K20+K30+K40+ - SUPER PRESTIGE
- M70+M80+ - SUPER PRESTIGE

• godz. 15.30 – dekoracja zwycięzców po zakończeniu wyścigu na najdłuższym dystansie

BIURO ZAWODÓW
Baza, biuro zawodów w Garwolinie przy amfiteatrze ul. Wyszyńskiego przy ul. Kościuszki. Parkingi - okolice ul. Olimpijskiej.

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.