Zrobili hałas dla Dominika (foto,video)

Dodane 2 października 2017, 19:05

Górzno
Dziesiątki osób aktywnie pomogło w organizacji, a setki wsparło akcję. Wczoraj w Górznie odbyła się Gala Muzyki Disco Polo a całkowity dochód z imprezy trafi do Dominika Krasińskiego.

Choć impreza główna zorganizowana została 1 października w Górznie, to zbiórka pieniędzy dla Dominika Krasińskiego rozpoczęła się o wiele wcześniej. Środki na przeszczep kończyny zbierano w wielu firmach. Aktywnie w zbiórkę włączyła się parafia w Górznie, tu łącznie udało się ubierać 13 tys. zł. Pieniądze zbierano w szkołach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie przekazał podczas festynu kwotę 1,5 tys. zł, ale nie zawiedli również sąsiedzi. To im, mieszkańcom Reducina udało się uzbierać kwotę kilkunastu tysięcy złotych. To na nieco ponad 450 osób świetny rezultat. Dużego wsparcia udzielił również członek zespoły Dejw, który przekazał Dominikowi 5 tys. zł. 

Już podczas wczorajszego festynu, wszystkie przedmioty przekazane na licytację nie czekały długo na nowych właścicieli. 2 tys. zł za koszulkę Legii Warszawa z autografami, 1,2 tys. zł za drugą. 850 zł za obraz i kolejne setki za piłkę Lewandowskiego, vouchery a nawet żywe zwierzęta.

Niedzielny festyn rozpoczęła uroczysta Msza św. Po niej wystartowała część rozrywkowa na placu przy Zespole Szkół w Górznie. Na dobry początek na scenie pojawiła się Orkiestra Dęta OSP Górzno, chwilę później zespół "Górznianeczki". Na scenicznych deskach zaśpiewał Chór Szkoły Podstawowej w Górznie a następnie wokalistka z Górzna - Małgosia Przybysz.

Gwiazdy Disco Polo zrobiły hałas 

Galę Disco Polo otworzyła formacja Mejk. Piosenką "Tańczę z nim do rana" porwali zebranych do zabawy. Elwira mimo niskiej temperatury, rozgrzała nie jedno serce. Podczas gali nie mogła zabraknąć lokalnej gwiazdy. Petti zaprezentował swoje utwory, a zgromadzonych myślami w Taty przeniósł utworem "Miłość w Zakopanem". 

Zespół Mr Magister & Robert Mays zawstydził nie jedną "Dziewczynę z osiedla" piosenką "Kochanie na śniadanie". Diadem czyli Mariusz, Krzysztof i Łukasz nie pozwolili nikomu stać w miejscu. Postanowili wszystkich porwać do zabawy znanymi i lubianymi hitami takimi jak "Zakochałem się w Tobie", "Kolorowe jarmarki". Dziewczyny piszczały podczas koncertu Tomasza Disco i Stycza a formacja Dejw pytała "Co ma zrobić, byś pokochała". I to oni skradli serca zebranych. Na koniec na scenie pojawił się zespół Activ. 

Łącznie udało się uzbierać kwotę 101 040,00 zł.

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.