Znaczna ilość amfetaminy w mieszkaniu. 50-latek tymczasowo aresztowany

Dodane 2 kwietnia 2024, 11:50

Na sygnale
KPP Garwolin Garwolińscy kryminalni zatrzymali 50-latka, który w swoim mieszkaniu miał znaczną ilość amfetaminy. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponadto przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za popełnienie tego przestępstwa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu garwolińscy kryminalni w jednym z mieszkań na terenie Łaskarzewa, ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. W trakcie przeszukania w pomieszczeniach zajmowanych przez 50-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego policjanci znaleźli ponad 100 gramów amfetaminy. Oprócz tego mężczyzna posiadał przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Wśród nich były m. in. elektroniczna waga i foliowe woreczki tzw. dilerki. Funkcjonariusze zabezpieczyli też gotówkę na poczet przyszłych kar.  

Zobacz też: Kto powinien korzystać z usług księgowej?
Link sponsorowany

Zatrzymany 50-latek trafił do policyjnego celi. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie zarzutów dotyczących posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.