Zmiażdżone Volvo, młody mężczyzna w ciężkim stanie

Dodane 4 kwietnia 2020, 08:52

Borowie, Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Patryk Wczoraj wieczorem doszło do poważnego wypadku samochodowego w gminie Borowie.

Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną 20.00 w miejscowości Nowa Brzuza (gm. Borowie).

Młody mężczyzna z dotychczas nieznanych przyczyn zjechał z drogi i rozpędzony uderzył w przydrożne drzewa. Przednia część samochodu osobowego marki Volvo, została całkowicie zmiażdżona a kierowca zakleszczony we wraku. Na miejsce zadysponowano ratowników - straż pożarną oraz zespół karetki pogotowia. Stan młodego mężczyzny był ciężki, z miejsca wypadku śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.

Droga była całkowicie zablokowana a policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia.  

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Nowa Brzuza w dniu 3 kwietnia przed godziną 20. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki Volvo w terenie zabudowanym z dotychczas nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem zjechał z jezdni uderzając w słup orz drzewo. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i LPR został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.