Złapani na gorącym uczynku, chcieli skubnąć „skubarkę” do drobiu

Dodane 19 marca 2019, 09:39

Na sygnale, Trojanów
Zdjęcie poglądowe Policjanci z powiatu garwolińskiego zatrzymali sprawców kradzieży maszyny przemysłowej z terenu zakładu produkcyjnego znajdującego się na terenie gminy Trojanów.

W ubiegły piątek dyżurny garwolińskiej policji otrzymał zgłoszenie o złodziejach przebywających na terenie nieczynnego zakładu produkcyjnego znajdującego się w gminie Trojanów. Na miejsce pojechali Policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie, którzy zatrzymali dwóch mężczyzn dokonujących kradzieży maszyny przemysłowej „skubarki” do drobiu o wartości 13 tys złotych.

Okazało się, że są to 28-letni i 42-letni mieszkańcy powiatu garwolińskiego. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty usiłowania kradzieży do których się przyznali. Wyjaśnili, że elementy metalowe chcieli sprzedać na złomie. Wszystko wskazuje na to, że sprawa ma charakter rozwojowy. Za usiłowanie kradzieży grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: asp.szt. Marek Kapusta

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicolka
  (19 marca 2019, 10:51)
Hahaha, nawet się tego nie chce komentować. Zaradni życiowo z WG.
Gość
  (19 marca 2019, 17:17)
Nicolka jesteś ŻAŁOSNA!!!
Gość
  (20 marca 2019, 01:48)
Zapewne z nieczynnego zakład produkcyjnego w miejscowości Grąd