"Złapał pobocza", dwie osoby w szpitalu

Dodane 11 czerwca 2018, 09:56

Na sygnale
Zdjęcie: Wypadek w miejscwości Sokół 10.06.20198 r autor: fb/Ratownictwo Powiatu Garwolińskiego W niedziele na terenie naszego powiatu doszło do dwóch poważnych wypadków w wyniku których do szpitala przetransportowane zostały trzy osoby.

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło 10.06 w miejscowości Sokół na drodze DW807, o godz. 15:35.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w porze dziennej przy dobrej widoczności na prostym odcinku drogi kierujący samochodem marki VW Golf, nie zachował należytej ostrożności mijając się z pojazdem jadącym z przeciwka zjechał prawym kołem na pobocze, a następnie stracił panowanie nad pojazdem zjechał na lewe pobocze po czym uderzył w betonową barierę. W wyniku zdarzenia kierujący jak i 16-letni pasażer pojazdu doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitali - relacjonuje przebieg zdarzenia asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin.

Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Wcześniej, nietrzeźwy młody mężczyzna doprowadził do wypadku w Kozicach, 10 czerwca o godz. 2.15.

- 23-letni mężczyzna kierujący samochodem marki BMW uderzył w słup linii energetycznej. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Podczas badania mężczyzna w wydychanym powietrzu posiadał 0,73 promila alkoholu - wyjaśnia przedstawiciel garwolińskich mundurowych. 

Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Około godziny 22 na DK17  w rejonie skrętu na Kobylą Wolę, doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca osobówki wypadł z trasy i zatrzymał sie w przydrożnym rowie. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, jednak na miejscu przez kilkadziesiąt minut odbywał się ruch wahadłowy.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (11 czerwca 2018, 10:21)
Prowadził auto pod wpływem.. głupota ludzka nie zna granic
Gość
  (11 czerwca 2018, 14:48)
Pani redaktor informacja jest niezrozumiała. Który kierowca był nietrzeźwy i doprowadził do wypadku w kozienicach?