Ze stawu wyłowiono ciało 32-latka

Dodane 7 lutego 2019, 20:29

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: interent Mężczyzna, którego zaginięcie zgłoszono w województwie wielkopolskim został odnaleziony martwy w naszym powiecie.

Dziś rano w Rawiczu, woj. wielkopolskie rodzina zgłosiła zaginięcie 32-latka. Młody mężczyzna w ostatnim czasie przebywał w okolicach Garwolina, dlatego informacja o poszukiwaniach została przekazana KPP Garwolin.  

Strażacy i policjanci zaczęli przeszukiwać teren wokół lokalu, w którym mężczyzna widziany był po raz ostatni. Poszukiwania toczyły się głównie na terenach leśnych, które otaczają ten obiekt. Mężczyzna nie oddalił się daleko od hotelu w którym mieszkał. 

– W stawie w Sulbinach, niedaleko przedszkola, ujawniono zwłoki 32-letniego mężczyzny. Jest to mieszkaniec Rawicza, który przyjechał na ten teren na szkolenie. Na miejscu prace były wykonywane pod nadzorem prokuratora – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Ciało zaginionego mężczyzny wyłowili policjanci. Zwłoki znajdowały się blisko brzegu przy kładce.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Romantyk
  (8 lutego 2019, 05:46)
Tak już przy okazji jak chłop na wsi ma staw to musi być na ogół ogrodzony bo dziecko może wpaść ,pijany,zwierzę....A w sulbinach na tych stawach jest naprawdę niebezpiecznie nie dość ze przy szpitalu to i przy ruchliwej drodze...
??
  (8 lutego 2019, 15:23)
kto to był ??????