Zderzenie karetki i osobówki, 5 osób rannych

Dodane 17 października 2017, 13:24

Górzno, Na sygnale
Zdjęcia z miejsca zdarzenia: Czytelniczka Dziś popołudniu doszło do poważnego wypadku w miejscowości Chęciny (gm. Górzno). Poszkodowane zostały cztery osoby.

Do zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu Chęciny - Górzno - Zgórze około godziny 13. Zderzyły się ze sobą dwa pojazdy: karetka oraz samochód osobowy. 

Droga jest zablokowana, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Aktualizacja

Do wypadku doszło o godzinie 12.46.

- W miejscowości Chęciny doszło do wypadku z udziałem osobowego Peugeota, jadącego drogą z pierwszeństwem i uprzywilejowanej karetki poruszającej się na sygnałach dźwiękowych. Do szpitala z obrażania przetransportowane zostały cztery osoby: kobieta kierująca samochodem osobowym, kierowca karetki, ratownik medyczny oraz pacjent przewożony karetką - poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin.

Najciężej rannego, pasażera samochodu osobowego do szpitala przetransportował helikopter.

Aktualizacja

Do szpitala trafił również pasażer samochodu osobowego. Łącznie poszkodowanych zostało w zdarzeniu 5 osób.

Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policjanci.

Trwa ustalania przyczyn zdarzenia.

 

 

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
mózgol
  (18 października 2017, 06:36)
Karetka karetką ale przepisy obowiązują wszystkich jednakowo
Wrona
  (18 października 2017, 15:09)
No chyba jednak pojazd uprzywilejowany może trochę więcej prawda? Jechał z poszkodowanym, to chyba normalne ze spieszyl się do szpitala. Na codzień wiele razy widzi się takie sytuacje i nikt nie robi problemu z tego że musi zjechać z drogi żeby karetka mogła przejechać. Nie ważne jest kto kogo niezauwazyl, ważne aby WSZYSCY przeżyli i wrócili do zdrowia. Tylko to się liczy
widzial
  (18 października 2017, 21:57)
Nie jechał z poszkodowanym tylko wiózł chorego na rehabilitację i nie karetka tylko pojazd do transportu chorych