Zderzenie Hondy i BMW na Długiej

Dodane 13 grudnia 2016, 18:43

Garwolin, Miasto Garwolin, Na sygnale
Zdjęcia z miejsca zdarzenia: redakcja Dziś po południu w Garwolinie zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe marki Honda i BMW.

Do zdarzenia doszło około godziny 14 na u zbiegu ul. Długiej i Sienkiewicza w Garwolinie. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe marki BMW i Honda. Nikt nie został ranny.

Na miejscu okoliczności zdarzenia wyjaśniali policjanci. Przez kilkadziesiąt minut w miejscu zdarzenia mundurowi kierowali ruchem wahadłowo. 

- Po godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ul. Długiej w Garwolinie, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Honda Accord i BMW. Osoby nimi podróżujące nie odniosły żadnych obrażeń. Działania straży polegały na odcięciu zasilania z akumulatorów, zakręceniu zaworu LPG oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej blisko godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP - poinformował nas kpt. Tomasz Biernacki z PSP Garwolin.
 

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.