Zderzenie ciężarówki i osobówki, jedna osoba w szpitalu

Dodane 4 listopada 2018, 20:45

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Dziś na DK17 na wysokości miejscowości Korytnica doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego.

Do wypadku doszło o godzinie 18.12 na skrzyżowaniu DK17 na wysokości miejscowości Korytnica. W wyniku zderzenia ciągnika siodłowego i samochodu osobowego jedna osoba odniosła obrażenia i została przetransportowana do szpitala. 

Do akcji zadysponowano pięć jednostek straży pożarnej oraz dwa zespoły karetki pogotowia.

Na miejscu ciągle pracują policjanci. Ruch nie jest wstrzymany, jednak występują utrudnienia.

AKTUALIZACJA

Korytnica, DK 17, godz. 18:12
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że przy padającej mżawce w porze nocnej na prostym odcinku remontowanej drogi DK 17 w terenie niezabudowanym 36-letni mężczyzna, kierując ciągnikiem siodłowym m-ki MAN wykonując manewr skrętu w lewo przejechał zjazd z drogi i zatrzymał pojazd na wysepce przystanku autobusowego. Pojazd ciężarowy częściowo znajdował się na jezdni i najechał na niego 71-letni mężczyzna, który kierował osobowym oplem. Do szpitala trafiła 70-letnia pasażerka opla i po udzieleniu pomocy medycznej na własna prośbę opuściła szpital. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z PP Trojanów.

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Kasia
  (5 listopada 2018, 17:18)
Przedstawione zdjęcie nie dotyczy opisywanego wypadku. Jeśli podajecie informacje to niech chociaż będą prawdziwe. Po pierwsze opel był koloru czerwonego, po drugie ciągnik MAN blokował cały pas w kierunku Lublina a po trzecia poszkodowana pasażerka nie została wypisana na własną prośbę tylko po wykonaniu szczegółowych badań została wypisana ze szpitala. Byłam na miejscu zdarzenia przez 5 godzin i bardzo proszę nie zamieszczać nieprawdziwych informacji.
Zofia
  (6 listopada 2018, 15:01)
Kasiu to Ty wprowadzasz w błąd ponieważ Man jechał w kierunku Gończyc.
Daro
  (6 listopada 2018, 15:02)
Kasiu chyba wypadki Ci się pomyliły.
mk
  (9 listopada 2018, 10:34)
Czy był może ktoś świadkiem tego wypadku ? proszę o kontakt