Zbierają na pogrzeb. Tragiczna historia i apel o pomoc

Dodane 18 listopada 2018, 21:05

Żelechów
Tak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto mógł być z nami... 10 listopada w wypadku samochodowym w Islandii zginął młody mężczyzna. Znajomi znając ciężką sytuację rodziny zmarłego, proszą o pomoc.

 

Drodzy Znajomi!!

Zapewne dotarła do Was tragiczna wiadomość o śmierci Daniela Szewczaka (26 lat), który zginął 10-tego listopada w wypadku samochodowym na terenie Islandii. Koszty przywiezienia ciała do Polski pokrył pracodawca Daniela, które są nieprawdopodobnie wysokie. Jednak potrzeba jeszcze sporo pieniędzy tu- w Polsce. Koszt przywiezienia ciała Daniela z Warszawskiego lotnika do Żelechowa to 2000zł + standardowe usługi pogrzebowe.

Daniel miał tylko mamę, tata niestety zmarł kiedy był mały, to jest dla Niej straszne obciążenie finansowe. Bardzo dużo pomocy już dostała, ale to nadal za mało.

SŁUCHAJCIE koledzy, koleżanki, znajomi, przyjaciele Daniela- razem możemy dużo zdziałać, nie bądźmy obojętni, bo nie wiadomo kiedy my będziemy potrzebowali pomocy...

Chcesz pomoc? Kliknij: Pomoc dla naszego zmarłego przyjaciela Daniela

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Rrrrr
  (19 listopada 2018, 09:41)
Nie prawda mielismy taki sam przypadek i cialo przywiozl.z.pogrzebowy z Żelechówa ....a ci z warszawy chca dac swoją usluge zeby zarobic ale jest mozliwosc inna
Kazio
  (19 listopada 2018, 20:38)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.