Zatrzymali 6 dilerów handlujących na terenie powiatu garwolińskiego

Dodane 6 marca 2018, 18:00

Na sygnale
KPP Garwolin Policjanci zatrzymali 6 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. W ręce mundurowych wpadło ponad kilogram amfetaminy. Trzech z zatrzymanych mężczyzn za popełnione przestępstwo trafiło już na 3 miesiące do aresztu.

Policjanci z komendy w Garwolinie, na podstawie własnych ustaleń dotyczących rozprowadzania środków odurzających na terenie powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu zatrzymali 6 osób podejrzewane o ten proceder. W sobotę policjanci z garwolińskiej „patrolówki” zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 10 woreczków foliowych z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Podczas przeszukania w domu odnaleziono dodatkowo marihuanę. Tego samego dnia zatrzymano 25-latka, który miał dwie dilerki marihuany.

W poniedziałek policjanci z posterunku w Żelechowie zatrzymali 27-letniego mężczyznę który posiadał przy sobie 14 dilerek amfetaminy i wagę elektroniczną, ponadto kierował po drodze publicznej pojazdem mechanicznym będąc po użyciu alkoholu. Policjanci z wydziału Kryminalnego w miejscu pracy zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 100 gramów amfetaminy. A policjanci z garwolińskiej drogówki, zatrzymali do kontroli drogowej osobowego mercedesa, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat, u których znaleziono ponad kilogram amfetaminy.

Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat więzienia. Decyzją garwolińskiego sądu trzech mężczyzn (26, 27 i 42 lata) zostało aresztowanych na okres 3 miesięcy.

 

Autor: asp. szt. Marek Kapusta

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
a
  (7 marca 2018, 01:47)
w dupach się bezmózgowcom poprzewracało
Mieszkaniec.
  (7 marca 2018, 17:22)
Konfidentka nadal na wolności, ma się dobrze i sypie po kolei swoją klientelę.
ON
  (9 marca 2018, 18:08)
WSZYSCY NA ZDJĘCIU MAJA ŁATY NA ŁOKCIACH CZY COŚ ICH ŁĄCZY ??? TAK !!! POLICJANCI Z ŁATAMI ŁAPIĄ ĆPUNÓW Z ŁATAMI ...HEHEHE
Bedok
  (12 marca 2018, 09:59)
Brawo oczyścić miasto z tego ścierwa .
Gangsta
  (16 marca 2018, 09:20)
Do you wanna be a gangsta:D