Zatrzymali 17 dokumentów, rekordzista wydmuchał 2,5 promila

Dodane 15 kwietnia 2019, 08:44

Na sygnale
Zdjęcie pogladowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 17 praw jazdy.

11 kwietnia

Garwolin – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem m-ki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

11 kwietnia

Stare Podole – Policjanci z Posterunku Policji w Wildze, zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował po drodze publicznej ciągnikiem rolniczym, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 kwietnia

Trojanów- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował samochodem m-ki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna nie stosował się do wyroku sądowego dotyczącego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2023 roku.

13 kwietnia

Gończyce- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 40-letniego mieszkańca Warszawy, który kierował samochodem m-ki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 kwietnia

Głosków- Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem m-ki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 2,5 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 12 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Statystyki:

W poprzednich tygodniach na terenie powiatu garwolińskiego prawo jazdy straciło:

1 - 7 kwietnia - 11 osób
25 - 31 marca - 13 osób,
18 - 24 marca -13 osób,
11 - 17 marca - 4 osoby.

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (15 kwietnia 2019, 11:36)
Mam pytanie do tych, którzy piszą m-ki zamiast marki. Rozumiem, że tak się pisze szybciej, ale co wy z tym zaoszczędzonym czasem robicie? Toż to można drugie życie przeżyć!
Nicolka
  (15 kwietnia 2019, 21:04)
Noooo, brawo. kolesie z WG niebawem osiągną poziom ziomków z LLU.
Jack
  (16 kwietnia 2019, 23:43)
Nie Nicolka, nie osiągną. Tak nisko się nie da upaść.