Zapomniał, gdzie zaparkował i zgłosił kradzież. Kryminalni szybko wyjaśnili sprawę

Dodane 7 listopada 2022, 11:52

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Garwolińscy policjanci odnaleźli samochód marki citroen warty 10 000 złotych, który według zgłoszenia miał być skradziony z parkingu spod bloku na jednym z osiedli w Garwolinie. Okazało się, że właściciel zapomniał, w którym miejscu zaparkował auto. Pojazd został przekazany właścicielowi.

Kilka dni temu 44-latek zaparkował swoim citroenem pod blokiem na jednym z osiedli w Garwolinie. Tam też samochód miał pozostawać do soboty (5 listopada). Przynajmniej tak mu się wydawało. Tego dnia stwierdził, że ktoś mu ukradł auto. Pierwsze kroki skierował do komendy. Sprawą od razu zajęli się kryminalni. Już po niedługim czasie wszystko było jasne. Funkcjonariusze znaleźli citroena zaparkowanego w zupełnie innym miejscu w centrum miasta. Auto nie posiadało żadnych śladów włamania, ani też nie było uszkodzone. Mężczyzna zostawił go na ulicy Nadwodnej. Przypomniał sobie, że auto zaparkował  tam 1 listopada, a następnie poszedł na cmentarz, skąd wrócił do domu pieszo.

W ciągu roku policjanci odnotowują wiele podobnych zgłoszeń. Takie sytuacje wynikają z roztargnienia zgłaszających. Policjanci apelują do kierowców o roztropność.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
STEFAN
  (8 listopada 2022, 16:53)
BRAK MOZGU NIE BOLI !!!! TYLKO TRZEBA SIE NACHODZIC
Nicola Kargul
  (21 listopada 2022, 17:40)
dlatego tubylcy wg bezboleśnie dużo chodzą.