Zalali nie tylko samochód...

Dodane 29 czerwca 2020, 14:27

Na sygnale
Zdjęcie: KPP Mińsk Mazowiecki Ponad 3 promile alkoholu we krwi, zarzuty karne za jazdę w stanie nietrzeźwości i zalany wodą nissan patrol, to efekt nieodpowiedzialnego zachowania 27-latka z gminy Pilawa w powiecie garwolińskim, który samochodem wjechał do rzeki. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Mrozach kiedy wspólnie z kolegą starał się oddalić z miejsca zatopienia terenówki. Obaj trafili do policyjnej celi. Jeden z nich kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty karne.

Do zdarzenia doszło przed tygodniem. Policjanci z komisariatu w Mrozach zostali poinformowani, że w miejscowości Dębe Małe, mężczyzna wjechał terenowym samochodem do rzeki Świder i wspólnie  z drugim mężczyzną próbują się oddalić.

Na miejsce błyskawicznie przybyli funkcjonariusze, którzy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Obaj byli nietrzeźwi. Alkomat wskazał ponad 3 i ponad 1,2 promile alkoholu we krwi. Nieopodal w rejonie betonowego przejazdu przez rzekę Świder, w jej korycie stał zalany nissan patrol. Pijana dwójka trafiła do policyjnego aresztu, pojazd zaś wyciągnięty przez pomoc drogową odholowano na parking.

Kiedy mężczyźni wytrzeźwieli, jeden z nich, 27-letni mieszkaniec gminy Pilawa z powiatu garwolińskiego, usłyszał zarzuty karne jazdy w stanie nietrzeźwości ( ponad 3 promile), podczas obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów. Okazało się bowiem, że mężczyzna ma już wyrok za jazdę po alkoholu a od 2017 roku obowiązywał go zakaz poruszania się pojazdami.

Podejrzany przyznał się do zarzutu karnego, za swój czyn odpowie przed sądem. Może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności i wysokie kary finansowe.st. asp. Marcin Zagórski/ KPP MIŃSK MAZOWIECKI

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Samogon
  (29 czerwca 2020, 14:59)
Pilawa i wszystko jasne...
Elo
  (29 czerwca 2020, 16:38)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
Nicola
  (30 czerwca 2020, 06:01)
wczoraj już jeździł, chyba po kilku browarach
BB
  (30 czerwca 2020, 10:00)
To z Pilawy a nie z Borowia
GOŚCIÓA
  (30 czerwca 2020, 17:32)
Nicola ty najpierw pomyśl nad tym co piszesz a później komentuj, ty to na pewno Święta jesteś. PSYCHOPATA Z LLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!