Zakrapiany piątek, trzech kierowców wpadło

Dodane 12 listopada 2019, 08:59
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 6 praw jazdy.04. 11

Mariańskie Porzecze – 52-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

08. 11

Jabłonowiec – 34-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0.2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

Wola Rębkowska – 40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Mercedes, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Miastków Kościelny – 25-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

10. 11

Stare Podole – 25-letni obywatel Ukrainy, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu i uderzył w ogrodzenie posesji. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.
 

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 1 osoba straciła prawo jazdy. W tym przypadku kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

KPP Garwolin

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
rozsądny
  (12 listopada 2019, 16:19)
Za jazdę pod wpływem alkoholu powyzej 1 promila dożywotnio powinno być zabrane prawo jazdy...
Nygi
  (13 listopada 2019, 09:26)
Jakby w Trąbkach był posterunek i tam by ktoś sprawdzał trzeźwość kierowców to statystyki by były zdecydowanie lepsze, miejscowość Trąbki by miała oddzieleny artykuł pewnie bo tam panuje bezprawie...