Zagłosuj na dzielnicowego roku!

Dodane 4 listopada 2015, 19:57

Na sygnale
KPP Garwolin Ruszyła VII edycja konkursu na „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2015 roku”. Na swoich dzielnicowych mieszkańcy powiatu garwolińskiego mogą głosować przez cały listopad.

Dzielnicowy jako policjant, który ma pierwszy kontakt ze społeczeństwem w rejonie służbowym odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, rozpoznaniu zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku.

Priorytetem pracy dzielnicowego winno być utrzymywanie bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów a przez to dedykowanie precyzyjnych działań zaradczych, zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom rejonu.

Ogromne znaczenie ma zacieśnienie  współpracy Policji ze społeczeństwem i  podnoszenie skuteczności działań dzielnicowego, zapewniających stałą poprawę poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego w rejonie służbowym a także wyróżnienie rangi służby dzielnicowego przy jednoczesnym poszerzeniu wiedzy mieszkańców o roli policjantów pierwszego kontaktu jakimi są dzielnicowi. Wzorem lat poprzednich, również i w tegorocznej edycji konkursu jedynym i bardzo ważnym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa.

Głosy na poszczególnych dzielnicowych mogą oddawać mieszkańcy powiatu poprzez wypełnienie kuponów konkursowych. Ankiety dostępne będą w jednostkach policji na terenie powiatu w urzędach miast, gmin – tam można je wypełniać i składać do skrzynek.

Głosy będzie można oddać również /ankieta do pobrania/ w formie elektronicznej na adres kppgarwolin@post.pl

Rozstrzygnięcie konkursu na szczeblu powiatowym nastąpi w miesiącu grudniu.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do głosowania na „swojego dzielnicowego”.

KPP Garwolin

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
gospodarz
  (4 listopada 2015, 20:21)
Jak mam zagłosować na dzielnicowego gm. Żelechów jak ciągle na L4
ja
  (10 listopada 2015, 18:00)
kaczmarczyk najlepszy swój chłop