Zaczęło się! Spadł śnieg, kierowcy niegotowi

Dodane 18 listopada 2018, 15:40

Na sygnale
Zdjęcia z miejsca zdarzenia: Michał Przed południem spadł pierwszy śnieg w tym sezonie. Niestety, nie obyło się bez zdarzeń drogowych. W Gończycach ucierpiało dziecko.

Dziś (18 listopada) około godziny 14 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych marki Toyota i Fiat. W wyniku zderzenie pojazdów ucierpiało dziecko.

Na miejscu pojawiły się dwa zespoły PSP Garwolin, OSP Gończyce, OSP Ostrożeń.

Obecnie na miejscu pracują policjanci.

Niestety, nie wszyscy kierowcy przygotowali się do sezonu zimowego. Apelujemy o rozwagę na drogach i nogę z gazu!

AKTUALIZACJA

Gończyce, godz. 14:19
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca samochodem m-ki Fiat Punto, nie zachowała należytej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w prawo w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem m-ki Toyota Prius, którym kierował 27-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia 65-letnia pasażerkę Toyoty przewieziono do szpitala celem udzielenia pomocy medycznej. Kierowcy trzeźwi.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Komentarze (6)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Xx
  (18 listopada 2018, 16:51)
Niegotowi to są jak zawsze drogowcy.
Gość
  (18 listopada 2018, 19:21)
Troszkę pokruszyło i już drogowców wyglądają ;`) Weźcie się nauczcie trochę jeździć po śniegu :D
dryfterr
  (18 listopada 2018, 19:22)
Nie czekajcie na drogowców tylko nauczcie się jeździć po śniegu, troszkę sypnęło i od razu oczekujecie czystych dróg? Nacieszcie się trochę tym śniegiem bo nie wiadomo czy to nie pierwszy i ostatni w tym roku :p
Gosc
  (18 listopada 2018, 19:44)
Trzeba było wczoraj drogi posypać solą wtedy to drogowcy by zaskoczyli zime
wolt
  (18 listopada 2018, 22:37)
jonczak teraz to juz wcale nie bedzie dbal o drogi bo wy......li z przewodniczacego .bedzie sie mscił bo to taki charakter .
Xx
  (19 listopada 2018, 13:09)
Heh po śniegu to się jeździ sankami a nie samochodem, jak spadnie deszcz i zamarznie to powiecie, żeby nauczyć się jeździć samochodem po lodzie :) od tego są żeby drogi były bezpieczne.