Zablokowana droga 805

Dodane 30 września 2020, 15:01

Na sygnale, Pilawa
Zdjęcie poglądowe Ciągle zablokowana jest droga po wypadku do którego doszło na trasie DW805 Pilawa-Osieck.

Do zdarzenia doszło dziś (30.09) na trasie 805 (skręt do miejscowości Łucznica). Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. W wypadku poszkodowanych zostało kilka osób, w tym dzieci.Wszystkich przetransportowano do szpitala.

W rejonie wypadku ciągle pracują służby.

Droga jest zablokowana.

AKTUALIZACJA:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło  30 września za miejscowością Pilawa w kierunku miejscowości Łucznica na drodze wojewódzkiej 805 po godzinie 13. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 40-letnia mieszkanka powiatu otwockiego, kierując samochodem marki Seat, na łuku drogi wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie doszło do zderzenia z samochodem marki Audi, którym kierował 36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. W wyniku zderzenia do szpitala zostali zabrani wszyscy uczestnicy – łącznie 5 osób, w tym dwoje dzieci 9 i 14 lat z samochodu Audi. Osoby nieletnie po udzieleniu pomocy, zostały wypisane do domu. Kierowcy trzeźwi. Droga DW 805 do czasy wykonania czynności przez służby była zablokowana. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Pilawie.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.