Z pożarem stolarni walczyło 13 zastępów straży

Dodane 22 grudnia 2021, 12:46

Na sygnale, Żelechów
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: OSP Wola Żelechowska Wczoraj w południe doszło do pożaru stolarni w miejscowości Łomnica gm. Żelechów.

Ogień pojawił się w budynku 21 grudnia około godziny 12.30 i objął dach. Na miejsce zadysponowano aż 13 zastępów straży pożarnej.

AKTUALIZACJA:
Pożar stolarni w miejscowości Łomnica, gm. Żelechów

21 grudnia przed godziną 13 do Stanowska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze stolarni w miejscowości Łomnica. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu OSP Żelechów i dokonaniu rozpoznania stwierdzono, że pożarem objęte jest poddasze budynku. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądów wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Następnie dokonano rozbiórki części dachu. W akcji trwającej prawie trzy godziny uczestniczyło pięć zastępów PSP oraz osiem zastępów OSP.

Następnego dnia przed godziną 6 doszło do ponownego pożaru budynku stolarni. W działaniach gaśniczych ponownie uczestniczyło pięć zastępów PSP oraz siedem zastępów OSP.

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.