Z Antosiem jest lepiej!

Dodane 11 maja 2022, 09:09

Na sygnale, Górzno
Zdjęcia: pixabay.com/facebook 2 maja rozpoczął się modlitewny szturm o życie i zdrowie dla 4-letniego Antosia. Dziecko na prywatnej posesji w Uninie, zostało przygniecione 1000-litrowym zbiornikiem. W ciężkim sanie z miejsca tragedii śmigłowcem LPR trafił do szpitala w Warszawie. Dziś już wiemy, że ogromna praca lekarzy i gorliwa modlitwa rodziny, znajomych i całego powiatu przyniosła rezultaty!

Tragiczne wydarzenie rozegrało się na podwórku dziadków 4-latka w miejscowości Unin (gm.Górzno). Podczas zabawy na Antosia zsunął się 1000-litrwy zbiornik na wodę, który stał na małej przyczepce. Dziecko doznało poważnego urazu głowy.

- W poniedziałek (2 maja) około godziny 10 w jednej z miejscowości na terenie gminy Górzno doszło do wypadku. Podczas prac w ogrodzie na posesji przed domem na czterolatka z przyczepki zsunął się tysiąclitrowy mauzer. Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie - powiedział tuż po zdarzeniu Rafał Jeżak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Rodzina poprosiła w mediach społecznościowych o modlitewny szturm za chłopca. Od dnia nieszczęśliwego zdarzenia codziennie odprawiane były Msze św. w intencji zdrowia Antosia w kościele w Górznie, Uninie, a nawet na Jasnej Górze w Częstochowie.     

- Po kilku dniach prokuratura prowadząca śledztwo informuje, że z chłopcem jest lepiej! Czy Matka Boska Częstochowska wysłuchała modlitw zrozpaczonej rodziny? - informuje na swoich łamach Super Express Warszawa. Dodatkowo portal cytuje prokuratora rejonowego z Garwolina: - Z chłopcem jest lepiej. 4-latek żyje i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Trzymamy kciuki za małego Antosia i życzmy dużo siły jego rodzinie.

 

 

 Na podstawie tekstu Super Express Warszawa
Tragedia pod Garwolinem. 4-letni Antoś przygnieciony mauzerem. Uratowała go Matka Boska Częstochowska? 

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Zenek
  (11 maja 2022, 10:18)
Trzymam kciuki Antek, modlitwa nic nie da. Życie jest jak totolotek.
Genia
  (12 maja 2022, 19:30)
Niemcy jak napadli na Polskę w 1939 r.;
Najbardziej bali się Polskiej Wiary...
Gość
  (15 maja 2022, 19:03)
Trzymaj się maluchu trzymamy kciuki