Wzięli udział w bójce. Zostali zatrzymani przez garwolińskich policjantów

Dodane 25 marca 2024, 10:56

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com 22 marca wieczorem garwolińscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które brały udział w bójce, do której doszło dzień wcześniej w centrum miasta. Trwa ustalanie przebiegu zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie. Policjanci dotarli również do osoby pokrzywdzonej.

W piątek rano do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wpłynęła informacja, że dzień wcześniej doszło do bójki z udziałem młodych osób. Policjanci natychmiast zajęli się sprawą. Zanim nagranie z całego zajścia trafiło do internetu, garwolińscy policjanci rozpoczęli ustalenia, których celem było zidentyfikowanie pokrzywdzonego, a także sprawców pobicia.

Istotne było też rozpoznanie i ustalenie osób, które znajdowały się wśród grupy młodzieży, i które mogły pomóc w ustaleniu szczegółów zajścia. Funkcjonariusze wytypowali szkoły, których uczniowie mogli być widoczni na nagraniu. Dotarli zarówno do uczniów, jak i nauczycieli, zbierali informacje i przeglądali monitoring. Wszystko to doprowadziło do ustalenia i zatrzymania trzech osób. W tej chwili wykonywane są z nimi czynności procesowe. Przesłuchiwani są świadkowie. Policjanci dotarli również do osoby pokrzywdzonej.

Autor: sierż. szt. Karolina Lipiec

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.