Wystartuj w Duathlonie Garwolińskim! Mapy trasy biegowej i rowerowej

Dodane 22 kwietnia 2022, 16:18
Materiały promocyjne 30 kwietnia o godzinie 10:00 wystartuje VII Duathlon Garwoliński. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, w nowym miejscu, ale z pewnością z takim samym zapałem, zawodnicy zmierzą się z blisko 28-kilometrową trasą. Pokonają ją, biegnąc i jadąc na rowerze. Sprawdź trasy i dołącz do wydarzenia!

– W związku z pandemia ostatnie dwie edycje zawodów obywały się w formule „Zrób to sam”. Po dwuletniej przerwie wracamy do organizacji tego wydarzenia w tradycyjnej formule, ale w zupełnie nowym miejscu. Zachęcamy wszystkich do udziału. Jeszcze można do nas dołączyć – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, które jest głównym organizatorem zawodów.

Start i meta VII Duathlonu Garwolińskiego będą znajdowały się na terenach obok zbiornika retencyjnego w Garwolinie. Wokół zbiornika będzie także wytyczona trasa biegowa. W sumie będzie to 7,5 km biegu. 20-kilometrowa trasa rowerowa będzie biegła okolicznymi drogami publicznymi. Wyścig odbędzie się przy otwartym ruchu drogowym.

Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn, kategoriach wiekowych oraz kategorii mieszkańców powiatu garwolińskiego. W zawodach maksymalnie będzie mogło wystartować 100 osób.

Rejestracja online zawodników będzie otwarta do 29 kwietnia do godz. 12:00.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”.

Regulamin zawodów

Link do zapisów

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.